Premiera serialu TVP przesunięta na 2018 rok Korona królow- serial TVP Korona królow- serial TVP Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik Korona królow- serial TVP
Premiera serialu TVP przesunięta na 2018 rok
Facebook/Instagram
1/5
Premiera serialu TVP przesunięta na 2018 rok
Facebook/Instagram

"Pensjonat nad rozlewiskiem" czy "Korona królów"? Premiera jednego z tych seriali została przesunięta na 2018 rok! Od kilku miesięcy media informowały, że już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć premierowe odcinki nowej telenoweli historycznej oraz kontynuację serialu na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej. Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl władze Telewizji Publicznej zdecydowały, że jeden z wyczekiwanych seriali pojawi się na antenie dopiero w styczniu 2018 roku. 

O który serial chodzi? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: Nowa produkcja TVP w ogniu krytyki. Dlaczego internauci tak ostro ją hejtują? Wszystko przez...

2/5
Korona królow- serial TVP
Facebook

Okazuje się, że to emisja nowej telenoweli "Korona królów" została przesunięta na początek 2018 roku. Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl serial pojawi się na antenie TVP w styczniu. 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan wraca do "M jak miłość"! W życiu Asi pojawi się nowy mężczyzna?

3/5
Korona królow- serial TVP
Facebook

Początkowo serial "Korona królów" miał trafić na antenę TVP w listopadzie br. Telenowela miała być pokazywana od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:55.

Żałujecie, że TVP zdecydowała przesunąć datę premiery "Korony królów"?

4/5
Wraca serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik

A kiedy wraca "Pensjonat nad rozlewiskiem"? Na instagramie pojawiła się informacja, że premierowe odcinki serialu zobaczymy już w grudniu. 

5/5
Korona królow- serial TVP
Facebook
Więcej na temat TVP ramówka TVP