Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

1423 odcinek serialu „M jak miłość” będzie bardzo emocjonujący! To wtedy Kinga urodzi swoje córeczki, jednak zanim to nastąpi w życiu Zduńskich wiele się zmieni. Z całą pewnością zapamiętają ten dzień. Oprócz tego, że spotka ich wielkie szczęście, będą musieli zmierzyć się z poważnymi problemami finansowymi. Piotrek w końcu wyzna Kindze, co robił za jej plecami. Niestety zamiast radości czeka ich wielki dramat.

Sprawdźcie, co stanie się z kawalerką, którą kupił Zduński...

 

Zobacz:  Wzruszające słowa Piotrka po narodzinach bliźniaczek. Szczęśliwe zakończenie porodu w „M jak miłość”!

2/4
M jak miłość Baby shower Kingi
Mat. prasowe

 

Piotrek chciał zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę i okazyjnie kupił kawalerkę. W tajemnicy przed Kingą wyremontował stare mieszkanie i chciał zrobić żonie niespodziankę. W tajnym projekcie pomagali mu Marszałek ( ojciec Magdy) i Filarski. W 1423 odcinku Piotrek w końcu postanowi wyznać Kindze prawdę.

Nie uwierzycie, jak to się skończy...

3/4
Mat. prasowe

 

Prawnik zaprosi żonę na romantyczną kolację podczas, której planuje powiedzieć Kindze o niespodziance.

 

Zobaczysz, jakiego masz zaradnego i przewidującego męża – powie tajemniczo przed kolacją.

 

Jednak nie będzie mógł dokończyć, bo pojawi się tata Kingi z Marszałkiem. Tego samego dnia na mężczyznę spadnie tragiczna wiadomość. Okazuje się, że mieszkanie, które przygotowywał całkowicie spłonęło podczas pożaru. Kiedy Kinga o wszystkim się dowie zacznie rodzić!

Sprawdźcie na następnej stronie, jak skończy się ten dzień dla Zduńskich...

4/4
Mat. prasowe

 

Na szczęście poród odbył się bez komplikacji. I Piotrek dowiedział się, że Kinga i jego córeczki są zdrowe i czują się świetnie. Mimo wszystkich problemów, dzień skończył się dobrze! Czy przez pożar mieszkania, które remontował Piotrek, Zduńscy będą mieli kłopoty finansowe? Tego dowiemy się już wkrótce!

Więcej na temat M jak miłość