Już za kilka tygodni obejrzymy ostatni sezon serialu "Gra o tron"! Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się, że cierpi na depresję. Jak się okazuje, rola w jednym z najpopularniejszych seriali na świecie przytłoczyła 32-latka!

Reklama

Jon Snow cierpi na depresję

Kit Harington jest jednym z nielicznych aktorów w tym serialu, którzy dotrwali do ostatniego sezonu. Jego postać co prawda umarła w 5. sezonie, jednak udało mu się powrócić do żywych za sprawą magii! Wiadomość ucieszyła fanów produkcji, ale sam Kit Harington nie przyjął jej dobrze. Dlaczego?

Zobacz także: W sieci są już nowe sceny z ostatniego sezonu "Gry o tron"! Zobaczcie

Ludzie krzyczą na ciebie na ulicy: "Jesteś martwy?”, a jednocześnie musisz jakoś wyglądać. Wszystkie twoje nerwice - a ja jestem neurotyczny jak każdy aktor - zaczynają być bardziej ostre... To nie był dobry czas w moim życiu. Oczekiwano, że muszę czuć się jak najszczęśliwa osoba na świecie, a ja tak naprawdę czułem się bardzo bezbronny - wyznał w rozmowie z "Vanity Fair".

Aktor dodał, że nie wspomina tego czasu dobrze, ponieważ musiał rozpocząć terapię. Kit zamknął się w sobie. Nie chciał z nikim nawiązywać bliższej relacji.

Nie czułem się bezpiecznie i nie rozmawiałem z nikim. Powinienem być bardzo wdzięczny za to, co mam, ale czułem się zaniepokojony tym, czy potrafię w ogóle grać... To tak, jakbyś był na imprezie, która staje się coraz lepsza. W pewnym momencie docierasz do takiego momentu, że nie może być już lepiej. Nie wiesz, co mógłbyś jeszcze zrobić - wyznał.

Kit Harington wspomniał też o pracy na planie ostatniego sezonu "Gry o tron". Jak wyglądała atmosfera na planie? Jak się dowiadujemy pogoda była "ekstremalna", a warunki bardzo ciężkie...

Zobacz także

Podczas ostatniego sezonu czułem, że jesteśmy zmęczeni. Myślę, że tak było, bo wszyscy widzieli już zbliżający się koniec.

Czekacie na ostatni sezon serialu? Mamy nadzieję, że z Kitem wszystko będzie dobrze!

East News

"Gra o tron" nadawana jest od 2011 roku. Produkcja HBO zdobyła 89 nagród i 252 nominacje!

Reklama

Zobacz także: Jak zakończy się „Gra o tron”? HBO zaskoczyło nawet twórcę serialu!

Reklama
Reklama
Reklama