Agnieszka Sienkiewicz już wkrótce wróci na plan "Przyjaciółek"! Młoda mama, która powitała na świecie swoje pierwsze dziecko zaledwie na początku kwietnia tego roku, nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Aktorka już niedługo znów stanie na planie serialu.

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz wraca do pracy!

Jak napisał "Fakt", producenci "Przyjaciółek" nie wyobrażają sobie dalszych losów bohaterek bez udziału postaci Agnieszki. Wątek Doroty jest bardzo ważny (i uwielbiany przez widzów) i ma ogromny potencjał. Bohaterka, grana przez Agnieszkę Sienkiewicz, niedawno wyszła za mąż i spodziewa się dziecka. Twórcy serialu chcą kontynuować opowiadanie widzom o kolejnych przygodach Doroty. Agnieszka Sienkiewicz nie będzie mogła się zbyt długo cieszyć się wypoczynkiem. Gwiazda wróci na plan już za kilka miesięcy.

Na przełomie czerwca i lipca zaczynamy zdjęcia do kolejnej serii „Przyjaciółek”. Wątek Agnieszki jest ważny, jej bohaterka akurat jest w ciąży. Serial sporo by bez niej straci. Za trzy miesiące dzieciaczek Agnieszki będzie już odchowany, więc spokojnie będzie mogła wrócić na plan - czytamy na łamach tabloidu.

A co z małą Zosią? Być może również będzie mogła towarzyszyć swojej mamie na planie. ;)

Zobacz także

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. "W domu wiosna, w sercu maj".

Agnieszka Sienkiewicz urodziła dziecko na początku kwietnia.

Reklama

Już latem aktorka wróci na plan "Przyjaciółek". Wątek jej postaci jest dla producentów bardzo ważny.

Reklama
Reklama
Reklama