Małgorzata Kożuchowska zdradziła kto wystąpi w serialu "Druga Szansa"
ONS

Znana piosenkarka dołączy do obsady serialu "Druga Szansa"! Kto zagra obok Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska zdradziła kto wystąpi w serialu "Druga Szansa"
ONS

Kayah wystąpi w serialu z Małgorzatą Kożuchowską! Okazuje się, że piosenkarka dołączy do obsady wielkiego hitu stacji TVN "Druga Szansa". Stacja pochwaliła się na Facebooku krótkim nagraniem, na którym Małgorzata Kożuchowska i Kayah zdradzają, kiedy będziemy mogli zobaczyć artystkę na małym ekranie. Przy okazji aktorka potwierdziła informacje sprzed kilku dni, że będzie drugi sezon "Drugiej Szansy".

Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ mogę Wam już ogłosić, że będzie drugi sezon "Drugiej Szansy". Właściwie wydawało mi się od początku, że to jest niemożliwe żeby nie było, ale będzie. I uwaga, jaka jest niespodzianka! Tak moi drodzy, to jest Kayah (na nagraniu pojawia się Kayah) Ona się pojawi w pierwszej "szansie" i w drugiej "Szansie" i będziemy ją namawiać na trzecią- relacjonowała Małgorzata Kożuchowska.

Kayah to już kolejna gwiazda z polskiego show-biznesu, którą zobaczymy w serialu. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że razem z Małgorzatą Kożuchowską w produkcji wystąpią m.in. Natalia Siwiec, Agnieszka Włodarczyk i Rafał Maślak. Wygląda więc na to, że w "Drugiej Szansie" pojawi się cała plejada gwiazd. Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się odcinka z udziałem Kayah! A Wy oglądacie serial "Druga Szansa"?

 

Zobacz także: Tak całuje Małgorzata Kożuchowska. Gorące sceny seksu z serialu "Druga Szansa"! WIDEO

 

Kayah wystąpi w serialu "Druga Szansa".

Małgorzata Kożuchowska pozdrawia z planu "Drugiej szansy"!

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że będzie drugi sezon serialu Druga szansa TVN!!! :)Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska nagrała dla Was wyjątkowe pozdrowienia z planu. Gościem specjalnym w serialu jest Kayah, więc szykuje się wspaniały koncert!Cieszycie się, że będzie drugi sezon "Drugiej szansy"? :)

Opublikowany przez TVN na 22 marca 2016

Piosenkarka zagra obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36