Kasia Cichopek radosna uśmiechnięta Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek, Kinga Zduńska
Katarzyna Cichopek
fot. Piotr Podlewski/AKPA
1/4
Kasia Cichopek radosna uśmiechnięta

 

Katarzyna Cichopek jest jedną z gwiazd serialu "M jak miłość", w którym gra już od 18 lat. Mogliśmy ją poznać jako uroczą licealistkę z dobrego domu, a niebawem będzie mamą czwórki dzieci, prowadzącą własne bistro. Na wszystkie pytania dotyczące odejścia z serialu aktorka konsekwentnie odpowiada, że nie ma zamiaru z niego rezygnować. Jest jednak jedno "ale"! Gwiazda "M jak miłość" chce znacznie ograniczyć pracę na planie serialu na rzecz swojej rodziny! 

 

Zobaczcie, co się stało w życiu Katarzyny Cichopek, że postanowiła więcej czasu poświęcić rodzinie. Czy to oznacza, że po narodzinach bliźniaków jej wątek będzie znacznie okrojony?! Sprawdźcie...

 

Zobacz: Kasia Cichopek postanowiła pokazać, że mama może być sexy! Czy dzisiaj żałuje?

2/4
Katarzyna Cichopek
fot. Piotr Podlewski/AKPA

 

Bez obaw Katarzyna Cichopek nie zniknie całkowicie z "M jak miłość", ale jej postaci na ekranie będzie znacznie mniej. Taką decyzję podjęła aktorka, która chce skupić się na swoim życiu rodzinnym! Gwiazda już od jakiegoś czasu wycofywała się z show-biznesu, rezygnując kolejno ze wszystkich projektów. Jedyną rolą, która w tym momencie jej pozostała jest postać Kingi.

Zobaczcie na następnej stronie, jak swoją decyzję tłumaczy Cichopek...

3/4
Kasia Cichopek, Kinga Zduńska

 

Kasia Cichopek w wywiadzie dla Newseria zdradziła, że teraz to życie rodzinne jest dla niej najważniejsze, a nie praca...

 

Mam teraz duże poczucie bezpieczeństwa, spełnienia, radości domowej. Dzieciaki rosną bardzo szybko i to jest moja największa refleksja, że ten czas nam szybko ucieka i trzeba go, jak najwięcej poświęcić dzieciaczkom, więc cieszę się, że ograniczyłam trochę swoją pracę zawodową, że mogę być więcej w domu - powiedziała Cichopek dla Newserii. 

 

Okazuje się, że aktorka coraz częściej myśli też o alternatywie dla show-biznesu. Zobaczcie, jaki jest jej plan B!

4/4
ONS

 

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek od zawsze miała plan B, związany z jej wykształceniem. Gwiazda skończyła psychologię i nigdy nie ukrywała, że jej zawód jest również jej pasją. 

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, więc myślę, że miałam i mam zawsze plan B - zdradziła w wywiadzie dla Newserii. 

 

Warto przypomnieć, że małżeństwo aktorki niedawno przechodziło kryzys. Być może czas poświęcony rodzinie jest jej teraz bardzo potrzebny, a odpoczynek od show-biznesu z pewnością dobrze jej zrobi!