Mat. prasowe

Wielki powrót Kamilli Baar do szpitala! Czy chodzi o "Na dobre i na złe"?!

Mat. prasowe

Już wkrótce nowy serial medyczny! Główne role zagrają w nim Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki. Serial nie ma jeszcze tytułu. Zobaczcie, kogo jeszcze zobaczymy na ekranie!

 

Zobacz: Paulina z "Rolnik szuka żony" skrywała sekret... Jest kulturystką! Padniecie, kiedy zobaczycie jej zdjęcia w bikini!

 

Obsada nowego serialu medycznego z Antonim Pawlickim!

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu obyczajowego, którego akcja rozgrywa się w środowisku lekarzy. Główne role zagrają Kamilla Baar-Kochańska ("Na dobre i na złe", "Na krawędzi 2", "Służby specjalne", "Niania w wielkim mieście", "Druga szansa") i Antoni Pawlicki ("Czas honoru", "Skazane", "Na noże", "W rytmie serca").

 

O czym będzie nowy serial?

Główni bohaterowie nowego serialu produkowanego przez ATM Grupę to lekarze. On - chirurg, ona - psycholog, która dołącza do personelu szpitala, w którym pracuje bohater grany przez Pawlickiego. Połączy ich jednak coś więcej niż praca. W obsadzie, obok Baar-Kochańskiej i Pawlickiego, znaleźli się także m.in. Weronika Rosati, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk i Paweł Ciołkosz.

 

Zobacz:  Dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Janek wyzna miłość Uli i... popełni samobójstwo?!

 

Serial nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo natomiast, że jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019 r. To, która stacja go wyemituje, pozostaje tajemnicą. Mamy pierwsze zdjęcia z planu, zobaczcie koniecznie!

 

Mat. promocyjne

 

Antoni Pawlicki w nowym serialu medycznym
Mat. promocyjne

 

Antoni Pawlicki w nowym serialu medycznym
Mat. promocyjne

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44