Już wkrótce nowy serial medyczny! Główne role zagrają w nim Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki. Serial nie ma jeszcze tytułu. Zobaczcie, kogo jeszcze zobaczymy na ekranie!

Reklama

Zobacz: Paulina z "Rolnik szuka żony" skrywała sekret... Jest kulturystką! Padniecie, kiedy zobaczycie jej zdjęcia w bikini!

Obsada nowego serialu medycznego z Antonim Pawlickim!

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu obyczajowego, którego akcja rozgrywa się w środowisku lekarzy. Główne role zagrają Kamilla Baar-Kochańska ("Na dobre i na złe", "Na krawędzi 2", "Służby specjalne", "Niania w wielkim mieście", "Druga szansa") i Antoni Pawlicki ("Czas honoru", "Skazane", "Na noże", "W rytmie serca").

Zobacz także

O czym będzie nowy serial?

Główni bohaterowie nowego serialu produkowanego przez ATM Grupę to lekarze. On - chirurg, ona - psycholog, która dołącza do personelu szpitala, w którym pracuje bohater grany przez Pawlickiego. Połączy ich jednak coś więcej niż praca. W obsadzie, obok Baar-Kochańskiej i Pawlickiego, znaleźli się także m.in. Weronika Rosati, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk i Paweł Ciołkosz.

Zobacz: Dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Janek wyzna miłość Uli i... popełni samobójstwo?!

Serial nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo natomiast, że jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019 r. To, która stacja go wyemituje, pozostaje tajemnicą. Mamy pierwsze zdjęcia z planu, zobaczcie koniecznie!

Mat. promocyjne

Mat. promocyjne
Reklama

Mat. promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama