Stranger Things nowy plakat 3. sezonu
Mat. prasowe

Mamy oficjalny plakat 3. sezonu "Stranger Things" i wiemy, co się wydarzy w serialu

Stranger Things nowy plakat 3. sezonu
Mat. prasowe

Wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwana premiera 3. sezonu "Stranger Things". Wszyscy miłośnicy produkcji z pewnością odliczają dni, a Netflix właśnie ujawnił plakat do nowej serii i zdradził sporo szczegółów nadchodzącącej serii.

Od dawna wiadomo, że premiera "Stranger Things" odbędzie się 4 lipca i zobaczymy 8 odcinków produkcji. Co się wydarzy?

Co wydarzy się w 3. sezonie "Stranger Things"?

Netflix postanowił uchylić rąbka tajemnicy i po wielu miesiącach dawkowania informacji zdradził wreszcie, co czeka serialowych bohaterów. Już wiadomo, że akcja 3. sezonu "Stranger Things" będzie się toczyć latem 1985 roku i obok wątków science-fiction, elementów grozy nie zabraknie również... wątków romantycznych! 

Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach - informuje Netflix.

Czekacie na 3. sezon "Stranger Things"? Zanim zobaczycie nowe odcinki, spójrzcie na plakat nowej serii! Od razu widać, że będzie się działo! 

Stranger Things nowy plakat
Mat. prasowe

Nowy sezon "Stranger Things" dostarczy nam mnóstwo wrażeń!

Stranger Things - co wiemy o 3 sezonie?

 

Więcej na temat Stranger Things Netflix
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56