Przyjaciółki 8. sezon
Mat. prasowe

W miniony czwartek zakończył się 13. sezon "Przyjaciółek". Scenarzyści jak zwykle postarali się, żeby finał wstrząsnął widzami - Anka i Julka dowiedziały się, że samolot, którym Paweł leciał do Paryża, miał wypadek! Anka próbowała dodzwonić się do męża, ale on nie odbierał telefonu. W wiadomościach podano, że aż 8 osób zginęło i nie wiadomo, czy Paweł był wśród nich. Mamy się tego dowiedzieć dopiero w 14. sezonie "Przyjaciółek", który zostanie wyemitowany we wrześniu. Tymczasem jednak my już wiemy, jak potoczą się losy niektórych bohaterek i Pawła. Gwiazdy serialu zostały bowiem przyłapane podczas kręcenia nowych scen!

1/5
Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu
Instagram

Dla nas nie jest już żadną tajemnicą, że Paweł przeżyje. Wybaczcie spoiler, ale aktorki "Przyjaciółek" same opblikowały zdjęcia z planu 14. sezonu, na których widać Bartka Kasprzykowskiego, który wciela się w rolę Pawła. Można więc wywnioskować, że aktor pojawi się w 14. sezonie, a tym samym Pawłowi nic się nie stało w katastrofie samolotowej! Oczywiście nie możemy jednak wykluczać, że Paweł pojawi się tylko we wspomnieniach... 

2/5
Joanna Liszowska i Magda Stużyńska grają na planie serialu

Podejrzewamy jednak, że tak nie będzie. Paparazzi przyłapali bowiem Joannę Liszowską i Magdę Stużyńską podczas kręcenia nowych scen do 14. sezonu. Serialowe Patrycja i Anka wyglądały na zadowolone, a Anka z pewnością nie była w żałobie.

 

3/5
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Dobry nastrój serialowych bohaterek może świadczyć tylko o jednym - w ich życiu wreszcie się układa! Już jakiś czas temu Joanna Liszowska pokazała zdjęcia z 14. sezonu i widać było na nich Patrycję i Wiktora z córką Klarą. Teraz po śmierci Wiki Patrycja z pewnością odzyska spokój i będzie mogła cieszyć się rodzinnym szczęściem.

4/5
Joanna Liszowska i Magda Stużyńska na planie Przyjaciółek

A co zrobi Anka? Być może w obliczu katastrofy samolotowej i możliwości utraty Pawła na zawsze Strzelecka postanowi wybaczyć wszystko mężowi i ułoży sobie z nim życie. 

5/5
Joanna Liszowska i Magda Stużyńska w 14. sezonie Przyjaciółek

A wy jak myślicie? Jak potoczą się losy bohaterek? 

Więcej na temat Przyjaciółki