Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oszustwo w brytyjskich "Milionerach", kadr z serialu "Quiz"
YouTube
Seriale

Dzięki banalnemu oszustwu wygrał w „Milionerach”! Teraz jego historia trafiła do serialu

Dzięki banalnemu oszustwu wygrał w „Milionerach”! Teraz jego historia trafiła do serialu

Już 1 lipca w serwisie HBO GO zobaczymy mini serial „Quiz”. To oparta na faktach historia wielkiego, choć bardzo banalnego przekrętu w brytyjskiej edycji „Milionerów”. Jak udało się wygrać milion?

Zobacz także: Czy wygrałbyś milion w "Milionerach"? Rozwiąż ten quiz, to się przekonamy...

Co dziś robi Rafał Kopacz z serialu "W11"? Będziecie w szoku! Jego córka to znana modelka!

O czym opowiada serial „Quiz”? 

Kanwą scenariusza serialu „Quiz” są wydarzenia z 2001 roku, kiedy to o gry o milion funtów w telewizyjnych „Milionerach” stanął brytyjski major Charles Ingram. Choć wygrał program i zgarnął milion, czeku czeku na tą ogromną kwotę nie udało mu się zrealizować, ponieważ na jaw wyszło oszustwo, którego się dopuścił. W przekręcie pomagała mu siedząca na widowni żona oraz inny uczestnik show - ukryty wspólnik Ingrama.

System był wręcz dziecinnie prosty - przy pomocy kaszlnięć podpowiadali grającemu, która odpowiedź jest poprawna. Choć przyłapani nie przyznali się do winy, dwa lata później cała trójka została skazana na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Do tego dostali wprawdzie może nie milionowe, ale bardzo wysokie grzywny. 

Jak to wyglądało? Zobaczcie trzyodcinkowy ministerial HBO. Na platformie streamingowej HBO GO wszystkie odcinki będą dostępne już od 1 lipca, a na antenie HBO pierwszy odcinek pokazany zostanie 12 lipca o godz. 20.10. Produkcję reżyserował dwukrotnie nominowany do Oscara Stephen Frears, a w rolach głównych zobaczymy Matthew MacFadyena, Sian Clifford, Michaela Sheena i Marka Bonnara.
Obejrzycie? Na razie zobaczcie zwiastun:

Hubert Urbański z czekiem na milion
Mat. promocyjne
TV-Show
Sprawdź, czy wygrałbyś milion w "Milionerach"! Te pytania były w programie

Ostatnio w programie "Milionerzy" padło pytanie za milion złotych! Siedzący na fotelu pan Rafał nie zaryzykował i wycofał się z udzielenia odpowiedzi. Hubert Urbański nie usłyszał "ostatecznie B" lub "definitywnie C" i uczestnik do domu wrócił z... pół milionem złotych! Na co je teraz wyda? Tego na razie nie wiadomo, ale z pewnością z taką kwotą może już poszaleć. 

Czy pytanie za milion złotych należało do łatwych? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Poniżej prezentujemy 12 pytań, które zadał w tym sezonie Hubert Urbański! Tu niestety nie ma kół ratunkowych, ale jesteśmy pewni, że te pytania nie sprawią Ci problemu.

Rozwiąż test i zobacz, czy wygrałbyś MILION ZŁOTYCH! Masz już pomysł, na co wydałbyś te ogromne pieniądze? 

Ostatnio w programie " Milionerzy " padło pytanie za milion złotych ! Siedzący na fotelu pan Rafał nie zaryzykował i wycofał się z udzielenia odpowiedzi. Hubert Urbański nie usłyszał "ostatecznie B" lub "definitywnie C" i uczestnik do domu wrócił z... pół milionem złotych! Na co je teraz wyda? Tego na razie nie wiadomo, ale z pewnością z taką kwotą może już poszaleć.  Czy pytanie za milion złotych należało do łatwych? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Poniżej prezentujemy 12 pytań, które zadał w tym sezonie Hubert Urbański ! Tu niestety nie ma kół ratunkowych, ale jesteśmy pewni, że te pytania nie sprawią Ci problemu. Rozwiąż test i zobacz, czy wygrałbyś MILION ZŁOTYCH! Masz już pomysł, na co wydałbyś te ogromne pieniądze? 

Hubert Urbański w Milionerach
Mat. promocyjne
TV-Show
Padł milion w "Milionerach"! A ty byś wygrał? Sprawdź się! QUIZ

Padła główna wygrana w programie "Milionerzy"! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę!

Zobacz także: Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Padła główna wygrana w programie " Milionerzy "! Z czekiem na milion złotych wyszła ze studia TVN Katarzyna Kant-Wysocka, która zdradziła, że chciałaby kupić  apartament z widokiem   na Zatokę Gdańską. Uczestniczka zanim doszła do pytania za pół miliona oraz milion złotych wykorzystała trzy koła ratunkowe, jednak na dwa ostatnie pytania znała odpowiedzi, dlatego postanowiła zaryzykować. I opłaciło się, bo jest trzecią w historii teleturnieju polską milionerką. Przed nią wygrali jeszcze Krzysztof Wójcik i Maria Romanek. A czy Ty poradziłbyś/poradziłabyś sobie z 12 pytaniami, które usłyszała Katarzyna Kant-Wysocka? Spisaliśmy wszystkie pytania, które otrzymała uczestniczka. Sprawdźcie swoją wiedzę! Zobacz także:   Pani Katarzyna wygrała milion w "Milionerach"! Ile będzie musiała zapłacić podatku od wygranej?

Milionerzy - wpadka na 1 pytaniu
TV-Show
A czy ty zgarnąłbyś milion w "Milionerach"? Oto wszystkie pytania, które padły w grze o milion! QUIZ

 

Do tej pory w polskiej wersji "Milionerów" tylko dwa razy padła główna wygrana. Jako pierwszy w 2010 roku po milion sięgnął Krzysztof Wójcik. Osiem lat później jego wyczyn powtórzyła emerytowana nauczycielka, Maria Romanek. W najnowszej edycji "Milionerów" pytanie o milion usłyszał Dominik Komorka. Warszawiak, choć miał jeszcze dwa koła ratunkowe, nie zaryzykował i wycofał się z gry. Dominik zgarnął pół miliona złotych. A czy ty wygrałbyś milion, jeśli usłyszałbyś te same pytania, co on? Sprawdź się w naszej zabawie!

 

POLECAMY: Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?

  Do tej pory w polskiej wersji "Milionerów" tylko dwa razy padła główna wygrana. Jako pierwszy w 2010 roku po milion sięgnął Krzysztof Wójcik. Osiem lat później jego wyczyn powtórzyła emerytowana nauczycielka, Maria Romanek . W najnowszej edycji "Milionerów" pytanie o milion usłyszał Dominik Komorka . Warszawiak, choć miał jeszcze dwa koła ratunkowe, nie zaryzykował i wycofał się z gry. Dominik zgarnął pół miliona złotych . A czy ty wygrałbyś milion, jeśli usłyszałbyś te same pytania, co on? Sprawdź się w naszej zabawie!   POLECAMY: Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner