Hubert Urbański, Milionerzy
East News
TV-Show

Czy wygrałbyś milion w "Milionerach"? Rozwiąż ten quiz, to się przekonamy...

Czy wygrałbyś milion w "Milionerach"? Rozwiąż ten quiz, to się przekonamy...

W "Milionerach" znów padło pytanie za milion. Swoją szansę dostała Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, specjalistka do spraw marketingu. Choć nie była pewna odpowiedzi, zaryzykowała i... udało się! A my zebraliśmy inne dotychczasowe pytania warte milion złotych. I choć u nas gotówki nie wygracie, w razie poprawnego rozwiązania - satysfakcja gwarantowana. W końcu to naprawdę trudne pytania. Powodzenia!

Zobacz także: "Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? Odpowiedź!

Hubert Urbański w Milionerach
East News
TV-Show
W "Milionerach" padło pytanie o królową Elżbietę II! Sprawdź, czy znasz odpowiedź!
Uczestniczka miała z nim spory problem.

  Pytania o rodzinę królewską w " Milionerach " pojawiają się dosyć często, jednak nie zawsze sprawiają tak duże trudności uczestnikom programu. Tym razem przed takim pytaniem za 40 tyś. zł stanęła pani Emilia! Zobaczcie, czy znacie odpowiedź na to pytanie!   Zobacz:  Królowa Elżbieta II już zdecydowała, czy woli księżną Kate czy Meghan Markle! To was zaskoczy!   Jakie było pytanie o królową Elżbietę II w "Milionerach"?   Pani Emilia bez trudu odpowiadała na kolejne pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego , aż doszła do pytania za 40 tyś. zł! Okazało się ono bardzo kłopotliwe!  Oto ono:   W 2012 r. królowa Elżbieta II zadebiutowała, grając: A - na organach Hammonda B - w piłkę nożną C - u boku Bonda D - lady Makbet w teatrze   Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi i zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe i poprosiła o pomoc publiczność. Zdecydowana większość osób zdecydowała się wybrać odpowiedź C. Oczywiście wskazali poprawnie i kobieta wygrała 40 tyś. zł! Kolejne pytania również sprawiały kobiecie sporo problemów, ale udało jej się dojść do pytania za 125 tyś, zł. Co prawda pani Emilia nie wygrała miliona, ale jej udział w programie zostanie zapamiętany na długo dzięki pytaniu o królową Elżbietę II.   W Milionerach padło pytanie o Elżbietę II Znaliście poprawną odpowiedź? 

Kazadi i Lubaszenko w Milionerach, ile wygrali?
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko zaryzykowali i stracili fortunę!
"Milionerzy": Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko zaryzykowali i stracili fortunę!

Ile wygrali?

Milionerzy
TV-Show
W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!
Dlaczego?

  W ostatnim odcinku "Milionerów" wystąpił Dominik Komorek z Warszawy. Miał szansę odpowiedzieć na pytanie warte milion złotych! I znał na nie odpowiedź. Jednak wybrał inne rozwiązanie! Pan Dominik, po poprzednim odcinku miał już gwarantowane 40 tys. zł i pięć pytań do miliona. A do tego wszystkie koła ratunkowe. Przez kolejne trudne zagadnienia szedł jak burza! Zawahał się ba chwilę przy pytaniu o papabile, za 125 tys. poprosił o pół na pół. Ale bardzo mu nie pomogło - obstawiał te same dwie odpowiedzi, które wyszły po użyciu koła ratunkowego. Jak się okazało, wybrał jednak dobrze, papabile to bowiem potencjalni następcy papieża. Za to przez pytanie za 250 tys. przeszedł błyskawicznie. Pan Dominik wiedział, że Florydę Ameryka odkupiła od Hiszpanów. Pytanie za pół miliona dotyczyło stroju "black tie". Tu również nie miał wątpliwości, że taki strój nosi „sędzia ringowy” i wygrał. I w końcu padło…   Pytanie za milion w „Milionerach” Dominik Komorek, urzędnik państwowy z Warszawy stanął przed szansą wygrania miliona złotych. I zostały mu dwa koła ratunkowe! Jak brzmiało pytanie za milion?   Który instrument stroi muzyk? a. tamburyn b. kocioł c. okarynę d. czynele   Choć od razu powiedział, że najbliżej mu do odpowiedzi b. poprosił o pomoc publiczność. Również ona wskazała na "kocioł". I choć nadal uważał, że to dobra odpowiedź, postanowił zadzwonić do przyjaciela - a konkretnie swojego Taty, Tadeusza. On też obstawiał "kocioł".   Tym razem jednak Dominik był nie tak zdecydowany jak poprzednio. W międzyczasie Hubert Urbański wypisał nawet czek. Ale pan Dominik wywiesił "białą flagę" i nie chciał ryzykować. Postanowił zatrzymać pół miliona. Będę musiał się zadowolić połową miliona złotych - stwierdził i...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner