2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

"Dark" powraca! Netflix ogłosił właśnie datę oficjalnej premiery drugiego sezonu!

2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

Fani serialu "Dark" długo czekali na ten moment. Netflix w końcu ogłosił datę oficjalnej premiery tej hitowej produkcji. 2. sezon serialu "Dark" wystartuje już 21 czerwca. W sieci pojawił się także jego oficjalny zwiastun. Co czeka naszych bohaterów w 2. sezonie?

Zwiastun drugiego sezonu serialu "Dark"

W drugim sezonie zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Zobacz także: Netflix znosi darmowy miesiąc dla użytkowników. Tylko w Polsce!

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Czekacie na nowy sezon?

Czeka nas sporo emocji

Serial "Dark" wraca. Premiera 21 czerwca
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51