Mat. prasowe/Netflix

Netflix znosi darmowy miesiąc dla użytkowników. Tylko w Polsce!

Mat. prasowe/Netflix

Polacy pokochali Netflixa. Mało kto wyobraża sobie teraz piątkowy lub sobotni wieczór bez ulubionego odcinka "Stranger Things", "The Umbrella Academy" czy "Narcos". Choć za platformę trzeba płacić, to pierwsze 30 dni można oglądać za darmo. Niestety, już nie u nas... 

Netflix bez darmowego okresu próbnego

Jeszcze kilka miesięcy temu, gdy chcieliśmy przetestować Netflixa za darmo, nie mieliśmy z tym żadnego problemu. Platforma tak jak w innych krajach udostępniła Polsce bezpłatny dostęp. Niestety Netflix zrezygnował już z tej usługi u nas w kraju. Dlaczego? 

Zobacz także: Będzie wielki powrót serialu "Przyjaciele"?! Zobacz, co powiedziała twórczyni serialu!

W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać - informuje polskich fanów Netflix. - Chcemy zrozumieć wartość platformy dla użytkowników. Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe - czytamy.

Jeśli chcemy oglądać Netflixa musimy wykupić jeden z trzech dostępnych pakietów. Platforma proponuje nam taryfę podstawową za 34 złotych, standardową za 43 złotych i premium za 52 złote. Konta można współdzielić z innymi użytkownikami. Im droższy pakiet, tym więcej osób może korzystać z jednego loginu i hasła w tym samym czasie.

Spekuluje się, że Polacy handlowali darmowymi kontami w serwisach aukcyjnych. Czy to właśnie z tego powodu odcięto Polskę z testów?

"Sex Education" to jeden z seriali Netflixa!

Sex Education
EastNews

Zobacz także: Serial "Riverdale" doczeka się spin-offu! Wiemy, kto zagra główną rolę

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37