Małgorzata Kożuchowska w bordowym sweterku

Są wyniki oglądalności "Drugiej Szansy'! Serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej to hit czy klapa TVN?

Małgorzata Kożuchowska w bordowym sweterku

Serial "Druga szansa" hitem wiosennej ramówki TVN! Za nami finał trzeciego sezonu produkcji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej, który jak się okazuje, w porównaniu do drugiego sezonu, zyskał aż 140 tysięcy widzów. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzecią odsłonę obejrzało średnio 1,86 mln osób! Dzięki temu TVN był liderem na rynku telewizyjnym w czasie nadawania "Drugiej szansy". Stacja zapowiedziała już kolejny sezon serialu.

Zobacz: Zdziwił Was finał "Drugiej szansy"? Kożuchowska zdradziła co się dzieje na jej FB po każdym odcinku!

Co wydarzy się w kolejny sezonie "Drugiej szansy"?

Producenci "Drugiej szansy" w rozmowie z portalem przyznali, że w kolejnej odsłonie serialu, główna bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską będzie musiała na nowo odbudować swój świat. Co zobaczymy w czwartym sezonie, który znajdzie się w jesiennej ramówce stacji TVN?

Trzecia seria „Drugiej szansy” okazała się dużym sukcesem i tym samym znacząco podniosła poprzeczkę kolejnemu sezonowi serialu. Widzowie w napięciu śledzili zmagania Moniki Boreckiej, w życiu której pojawił się prześladowca, stawiając ją i jej bliskich w obliczu dramatycznych chwil. W 4. sezonie będzie musiała na nowo odbudować świat i odnaleźć swoje w nim miejsce. Zdecydowaliśmy się na bardzo odważne i radykalne rozwiązania scenariuszowe, które nam twórcom dają potencjał na 4. sezon i jednocześnie  otwierają zupełnie nowy rozdział w życiu głównej bohaterki- przyznali Adrianna Przetacka i Robert Wieczorek.

Przypominamy, że trzecia seria "Drugiej szansy" miała bardzo dramatyczne zakończenie. Serialowy Marcin Kryński został zaatakowany przez prześladowcę Moniki Boreckiej. Czy bohater grany przez Bartłomieja Świderskiego przeżyje? Tego dowiemy się dopiero w czwartym sezonie! Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zaprojektuje autorską kolekcję ubrań?

"Druga szansa" hitem wiosennej ramówki TVN.

Druga szansa, Świderski, Kożuchowska

Stacja zapowiedziała już kolejny sezon serialu.

Aktorzy serialu Druga Szansa na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22