Diagnoza odcinek 11 Diagnoza odcinek 11 Diagnoza odcinek 11 Diagnoza odcinek 11 Diagnoza odcinek 11
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl
1/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Co wydarzy się w 11. odcinku "Diagnoza"? Anna Leśniewska zda egzamin przywracający ją do zawodu. Czy zacznie deptać po piętach Artmanowi... To dopiero w emisji za tydzień - we wtorek o godzinie 21.30 na kanale TVN, ale my zdradzamy je już dziś!

Artman oznajmia Marcie, że ma duże szanse na posadę w Berlinie. Obiecuje, że zaczną nowe życie. Marta z trudem gra dobrą żonę... Po szpitalu roznosi się wieść o spodziewanym „awansie” Artmana. Ordynatorka jest na niego wściekła, że jej nie uprzedził.

 

Co dalej?

 

Zobacz także: "Diagnoza": O Annie wiemy coraz więcej! A Ty jak dużo wiesz o serialu? QUIZ!

2/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Anna i Wolski decydują się jechać do Wiśniewskiego, radiologa z Gdańska, który asystował Leśniewskiej podczas feralnej operacji w przeszłości. Niestety ten nie chce z nimi rozmawiać na temat zabiegu oraz tajemniczych przelewów od Artmana. Michał wychodząc zostawia Wiśniewskiemu namiary na siebie i Annę.

3/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Spanikowany radiolog dzwoni do Artmana i mówi, że Leśniewska u niego była. Jan jest bardzo zaskoczony. Jedzie do niego. Zastaje go w rozsypce - pijanego, z wyrzutami sumienia. Daje mu silne leki, których nie można łączyć z alkoholem...

4/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Ze szpitala w Gdańsku Anna wydobywa kopie dokumentacji z feralnej operacji. Zdjęcia z tomografu są jednoznaczne – Anna źle opisała nerki, przez co wycięła pacjentce zdrowy organ. Leśniewska jest zdruzgotana. Zastanawia się czy w ogóle stawić się na egzamin przywracający ją do zawodu...Wolski ją mobilizuje. Anna zdaje go „śpiewająco”, może znów pracować, jako lekarz.

5/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Podczas rutynowej operacji nagle mdleje anestezjolog Olga Bujak. Wolski rzuca się jej na ratunek, a Kacpra prosi o dokończenie zabiegu. Kaleta, sparaliżowany odpowiedzialnością, nie najlepiej sobie radzi. Zwierza się z tych przeżyć Dagmarze, licząc na zrozumienie. Stażystka jest jednak zdegustowana brakiem pewności siebie Kacpra. Olga szybko dochodzi do siebie po omdleniu, ale Wolski decyduje, że powinna zostać na obserwacji. Bujak bagatelizuje jednak sprawę. Utratę przytomności tłumaczy zmęczeniem i niewyspaniem.

Olga ponownie mdleje. Jej koledzy lekarze zaczynają się o nią poważnie niepokoić. Przy okazji, podczas konsylium, orientują się, że nic o Oldze nie wiedzą, Bujak jest bardzo skryta. Agnieszka ( w tej roli Agnieszka Wosińska), druga anestezjolog, odwiedza Olgę. Jest bardzo przyjazna i pomocna. Czy między kobietami zawiąże się przyjaźń...?

6/6
Diagnoza odcinek 11
x-news.pl

Marta ma nawracające bóle w śródbrzuszu. W końcu zgłasza się do Tomasza Wolskiego na konsultację. Diagnoza jest zaskakująca. Zszokowana Marta prosi Tomka o milczenie...

Co dalej?

Więcej na temat polskie seriale Diagnoza