Diagnoza - odc. 1 1. odcinek drugiej serii Diagnozy 1. odcinek drugiej serii Diagnozy 1. odcinek drugiej serii Diagnozy 1. odcinek drugiej serii Diagnozy
Diagnoza - odc. 1
1/5
Diagnoza - odc. 1

 

Na ten moment czekali wszyscy fani "Diagnozy"! Już we wtorek, o 21:30, pierwszy odcinek drugiej serii hitowego serialu z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. A my wiemy, co się w nim wydarzy :) 

 

Czy związek Michała i Anny przetrwa? Jak swoje życie i karierę ratuje Jan Artman? Jakie śledztwo rozpocznie Leśniewska? Przekonajcie się!

 

Zobaczcie fotostory z pierwszego odcinka "Diagnozy"! 

 

Zobacz także: Jak zmieni się życie bohaterów "Diagnozy" w drugim sezonie? Zobaczcie, co zdradził nam Maciej Zakościelny

 

2/5
1. odcinek drugiej serii Diagnozy

 

Michał Wolski będzie miał pretensje do Anny o to, że na rozprawie o opiekę nad dziećmi, Leśniewska nie wykorzystała materiałów obciążających Artmana! (dowody przekazał jej Wiśniewski, którego Jan opłacał, w przedostatnim odcinku 1. serii mężczyzna zmarł). Lekarka ma jednak inny problem na głowie - będzie chciała odzyskać miłość i zaufanie do dzieci. Tymczasem Artman...

 

Zobacz: "Diagnoza": Wolski okaże się draniem? Zobaczcie, co mówi Maciej Zakościelny o drugim sezonie serialu

3/5
1. odcinek drugiej serii Diagnozy

 

Artman zrobi wszystko, żeby stanąć na nogi. Dzięki niemu szpital w Rybniku stanie się ośrodkiem badan klinicznych nad nowym lekiem. Wszystko będzie się odbywać pod okiem Jana oraz Oliwiera (w tej roli Jan Englert), W grę wchodzą ogromne pieniądze. Anna odkryje, że nie wszyscy będą grać uczciwie... W jej życiu pojawi się zaś kolejna osoba z przeszłości. 

 

Zobacz: Co wydarzy się w 2. sezonie "Diagnozy"? Czy Artman się zmieni? "Nie będzie tak, że on będzie tylko zły"

 

4/5
1. odcinek drugiej serii Diagnozy

 

Dawny znajomy Anny i Jana, Gustaw (w tej roli Łukasz Simlat) rzuci nowe światło na przeszłość pary! Czego tym razem dowie się Leśniewska? 

 

Zobacz: "Pojawi się nowy, bardzo mocny wątek kryminalny" Maja Ostaszewska opowiedziała nam o 2. sezonie "Diagnozy"!

 

5/5
1. odcinek drugiej serii Diagnozy
Więcej na temat Diagnoza