Drugi odcinek Diagnozy "Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy "Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy "Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy "Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
Drugi odcinek Diagnozy
x-news
1/6
Drugi odcinek Diagnozy
x-news

 

Co wydarzy się w drugim odcinku "Diagnozy"? Mamy dla Was fotostory z drugiego odcinka hitowego serialu TVN! 

 

Co z Ewą? Kim jest tajemniczy Gustaw? Dlaczego Wanda będzie mieć żal do Sadzika? I kto będzie podrywał ordynator Kaletę? Zobaczcie!

 

Zapraszamy do dyskusji o serialu "Diagnoza" na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem. 

 

Zobacz: Piosenka z czołówki "Diagnozy" zachwyca! Poznajcie artystę, który ją wykonuje!

 

2/6
"Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
x-news

 

Między Michałem, a Anną panuje napięcie po zeznaniach Leśniewskiej w sądzie w sprawie przeciwko Artmanowi. 

Stan Ewy (Marta Mazurek) wyraźnie się poprawia. Zostaje wypisana ze szpitala. Jednakże na parkingu przed Izbą Przyjęć, Ewa nagle traci przytomność. Objawy neurologiczne sugerują krwawienie do mózgu. Anna i Artman wykonują kraniotomię. Leśniewska usiłuje zrozumieć co było przyczyną krwawienia. Dzwoni do znajomego szwedzkiego lekarza – profesora Carlssona – aby skonsultować przypadek Ewy. Lekarz obiecuje jej pomóc, jednocześnie pyta co się z nią działo tak długi czas. Mówi jej również, że szukał jej Gustaw. Anna nie potrafi sobie przypomnieć kim jest ów mężczyzna...

3/6
"Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
x-news

Sadzik jest bardzo skupiony na dziecku. Ojcowska duma sprawia, że staje się nietaktowny wobec bezdzietnej Wandy.

4/6
"Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
x-news

 

Ordynator Kaleta, na terenie szpitala, ale w cywilnym ubraniu,  poznaje pacjenta – Karola Langera. Mężczyzna flirtuje z nią, nie wiedząc kim jest. Kiedy widzi Marię podczas obchodu lekarskiego, jest zaskoczony.

5/6
"Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
x-news

 

Michał Wolski sprawdza stan operowanej wcześniej pacjentki, Zofii (Sławomira Łozińska). Dostaje wyniki jej badań, okazuje się, że kobieta jest bardzo ciężko chora. Szukając dla niej ratunku trafia na profesora Goldmana z Izreaela.  Czy uda mu się przkonać światowej sławy chirurga do pomocy Zofii?

6/6
"Diagnoza" - odcinek 2, co się wydarzy
x-news
Więcej na temat Diagnoza