Diagnoza - co w. 1 odcinku 4. serii?
x-news

Już jutro, o 21:30 w TVN, zobaczymy pierwszy odcinek czwartego sezonu "Diagnozy". Co się wydarzy? Zacznie się od wielkiego dramatu - dzieci Anny (Maja Ostaszewska) oraz Jana (Adam Woronowicz) będą w ogromnym niebezpieczeństwie. Artman będzie musiał zaryzykować własnym życiem by ich uratować. Ponadto - nowa postać - Maciej Stuhr! Kogo zagra? Jak jego bohater wpłynie na życie Leśniewskiej? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie "Diagnozy"! Wraca Englert, pojawi się Stuhr! Co jeszcze?

1/3
Diagnoza - co w. 1 odcinku 4. serii?
x-news

Pierwszy odcinek czwartej serii rozpocznie się od dramatycznych wydarzeń - pod Rybnikiem wybuchnie pożar wysypiska śmieci. W tym samym czasie w lesie na wycieczce będzie przebywać wycieczka szkolna, a wśród uczniów dzieci Anny i Jana Zosia i Marcel, którzy zatrują się szkodliwymi toksynami! Co dokładnie się wydarzy?

 

2/3
Diagnoza - co w. 1 odcinku 4. serii?
x-news

O pożarze w Rybniku będą mówić lokalne media. Dym z toksynami będzie zagrażał wszystkim mieszkańcom. Do szpitala w Rybniku zostaną przewiezione dzieci, których życie znalazło się w niebezpieczeństwie. Pomocy będzie im udzielać m.in. nowy pediatra, Szymon Brock - w tej roli Maciej Stuhr!

Co z córką i synem Anny?

3/3
Diagnoza - co w. 1 odcinku 4. serii?
x-news

Nagle do szpitala wpadnie Anna, która poinformuje Artmana, że w lesie są również Zosia i Marcel. Jan natychmiast pojedzie na miejsce zdarzenia i odszuka dzieci, narażając własne życie. Uda mu się odnaleźć Zosię i Marcela, którzy będą mieć objawy ostrego zatrucia. Warto dodać, że w ten sposób Anna wpadnie na trop kolejnej afery, tym razem ekologicznej… Czy jej sojusznikiem zostanie żyjący w zgodzie z naturą Brock (Maciej Stuhr)?

Zobacz także: Aktorka znika z "Diagnozy" na zawsze?! Mamy komentarz producentki serialu!

Więcej na temat Diagnoza