Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news

Wraca "Diagnoza"! Co wydarzy się w czwartym sezonie hitowego serialu TVN? Na pewno pojawi się mnóstwo bohaterów - w tym m.in. Maciej Stuhr. Wrócą też starzy - m.in. Weronika Rosati i Jan Englert. Co zaś czeka Annę (Maja Ostaszewska)? Sprawdźcie szczegóły w naszej galerii!

Diagnoza 4 - powrót serialu z Mają Ostaszewską

Najwięcej szczegółów zdradziła scenarzystka serialu, Dorota Kośmicka, w rozmowie z TeleMagazynem. Informuje, że największym zaskoczeniem dla widzów będzie powrót Oliviera (Jan Englert):

Nowa seria zaskoczy widzów niespodziewanym powrotem Oliviera – postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. - mówiła.

Co jeszcze? Sprawdź poniżej!

Zobacz także: Rosati znika z "Diagnozy" na zawsze?! Mamy komentarz producentki serialu!

1/4
Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news

Do obsady serialu dołączył Maciej Stuhr. Zdradza również, że być może "Diagnoza" podbije niedługo całą Europę:

Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani Diagnozy polubią jego postać. (...) Jestem dumna, że "Diagnoza" ma tak wielu fanów i że pokochali ją nie tylko polscy widzowie, serial emitowany jest bowiem na Ukrainie, a wkrótce obejrzy go również węgierska widownia – czytamy słowa scenarzystki Doroty Kośmickiej w Telemagazynie.

2/4
Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news

Co z Bogną? Danuta Stenka w rozmowie z Party.pl zdradziła, że jej postać z odcinka na odcinek będzie wygaszana. Nie oznacza to jednak, że ordynator nie zdąży zaszkodzić Artmanowi! To ona powie Annie o zbrodni, której dopuścił się przed laty. 

Śmiertelny wypadek, zakopywanie ciała, sporo cię ominęło. Zabił człowieka. Wiedziałam, gdzie jest ciało - powie Leśniewskiej dyrektorka szpitala. 

Czy w końcu Jan (Adam Woronowicz) trafi do więzienia?

 

3/4
Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news

Czy w życiu Anny namiesza Szymon Brock, czyli Maciej Stuhr? Kim jest? Wiadomo, że jedna z postaci będzie członkiem jego rodziny. Okaże się jednak, że jest lekarzem:

Szybko okaże się, że Szymon jest lekarzem, a do tego krewnym jednego z bohaterów, a do szpitala w Rybniku zawitał nie bez powodu - mówiła producentka serialu

4/4
Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news

W 1. odcinku, który zobaczymy już 26 lutego o godzinie 21:30 w TVN, chwile grozy przeżyją Artman i Anna - życie ich dzieci będzie zagrożone! W lesie, w którym będą przebywać w ramach wycieczki szkolnej, wybuchnie pożar! Zosia i Marcel zatrują się dymem ze szkodliwymi toksynami!

Będziecie oglądać czwarty sezon „Diagnozy” z udziałem Jana Englerta? 

Zobacz także: "Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie

Więcej na temat Diagnoza