Diagnoza - obsada serialu na konferencji TVN Maja Ostaszewska w białej sukience na konferencji TVN Adam Woronowicz na konferencji TVN Maja Ostaszewska na konferencji TVN
Diagnoza - obsada serialu na konferencji TVN
East News
Anna dalej będzie walczyć z Artmanem?
1/7
Diagnoza - obsada serialu na konferencji TVN
East News

Za nami konferencja TVN, na której pojawiła się cała plejada gwiazd! Nie mogło zabraknąć na niej ekipy z serialu "Diagnoza", który już wiosną wróci na antenę TVN! Na konferencji mogliśmy podziwiać Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Sonię Bohosiewicz czy Antka Królikowskiego. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z konferencji, zwiastun 2. sezonu serialu oraz opis fabuły! Co się wydarzy? Sprawdźcie na kolejnych slajdach! 

ZOBACZ: Ponad 50 gwiazd na jesiennej ramówce TVN! Kto wyglądał najlepiej? DUŻO ZDJĘĆ!

2/7
East News

Jan (Adam Woronowicz), wielki przegrany premierowej serii, szybko stanie na nogi. Czy będzie chciał zemścić się na Annie (Maja Ostaszewska), czy może zrezygnuje z odwetu dla dobra dzieci? Na ekranie pojawią się także intrygujące postaci – Gustaw (Łukasz Simlat) oraz Oliwier (Jan Englert). Każdy z tych mężczyzn rzuci nowe światło na przeszłość oraz związek Leśniewskiej i Artmana, niegdyś dwójki tak zakochanych w sobie ludzi, dziś zaciekłych wrogów. Jakie jeszcze tajemnice skrywa historia głównej bohaterki i Jana? Kto tak naprawdę jest czarnym charakterem?

3/7
Maja Ostaszewska w białej sukience na konferencji TVN
ONS.pl

Poprzedni sezon „Diagnozy” zakończył się wielkim triumfem Anny oraz bolesną porażką Jana. Po wypadku i utracie pamięci, zdeterminowanej Leśniewskiej udało się odbudować swoje życie na nowo – wygrała trudną batalię sądową z Artmanem, odzyskała ukochane dzieci, zaczęła spotykać się z Michałem, a także powróciła do zawodu lekarza. Wszystko potoczyło się zgodnie z jej oczekiwaniami. Ale czy rzeczywiście może odetchnąć z ulgą? Czy urażona ambicja i zdeptane męskie ego Jana pozwolą jej beztrosko cieszyć się odzyskanym życiem? Była partnerka stała się największym wrogiem Artmana. Do czego będzie gotów posunąć się przegrany mężczyzna, aby się na niej zemścić?

4/7
Adam Woronowicz na konferencji TVN
ONS.pl

W nowych odcinkach poznamy także dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. Piotr Sadzik zostanie po raz piąty ojcem. Czy urodzi mu się długo wyczekiwany syn? Wanda, jako typowa Ślązaczka z wielodzietnej rodziny, również będzie marzyła o dziecku. Niestety, pogrążony w depresji mąż nie podzieli jej pragnień. Duże zmiany czekają doktor Kaletę. Matczyna nadopiekuńczość popsuje jej relacje z synem, Kacprem. Chłopak odsunie się od Marii. Równocześnie w życiu ordynator pojawi się mężczyzna, Karol (Wojciech Zieliński), który spowoduje, że jej kariera i pozycja zawisną na włosku... Dagmara, aby wspiąć się wyżej w szpitalnej hierarchii oraz osiągnąć zawodowy sukces, wda się w romans. Natomiast jej konkurent na oddziale chirurgii, Rafał, zupełnie nie będzie mógł skupić się na pracy. Podczas jednego z dyżurów pozna Jagnę. Czy przypadkowe spotkanie przerodzi się w wielką miłość? Kaja oraz Tomek zostaną parą, jednak Szewczyk nie będzie potrafiła zapomnieć o Michale. Jak ta sytuacja wpłynie na relacje między braćmi? Zaskakująca historia miłosna wydarzy się także w życiu anestezjolog Olgi, która nieoczekiwanie zbliży się do Agnieszki. Czy Bujak będzie miała na tyle odwagi, by przyznać się przed sobą, że to może być coś więcej niż przyjaźń?

5/7
Maja Ostaszewska na konferencji TVN
ONS.pl

Wiosenna „Diagnoza” to także nowa zagadka kryminalna. Dzięki Janowi, rybnicki szpital stanie się ośrodkiem badań nad lekiem na endometriozę. Prestiżowy projekt, finansowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny, to duże wyróżnienie dla placówki. Niestety, tam gdzie w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, nie wszyscy grają uczciwie…

6/7
Maja Ostaszewska pozuje do zdjęć na konferencji TVN
East News

Zwiastun serialu "Diagnoza":

7/7
Maja Ostaszewska pozuje do zdjęć na konferencji TVN
ONS.pl