M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość
M jak Miłość
MTL Maxfilm
1/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Przed nami kolejny wieczór z „M jak Miłość”. W ostatnim odcinku doszło do tragedii: mała Lenka (Maria Głowacka) połknęła dopalacze i straciła nagle przytomność. Czy lekarze zdołają ją uratować?

Zapraszamy na nasze fotostory z 1196. odcinka M jak Miłość, w którym zobaczymy rozpacz, ale czy nie właśnie takie momenty w życiu rodziny najbardziej ją zbliżają.

 

Zobacz także: Koszmar Zduńskich w "M jak Miłość": mała Lenka walczy o życie! Zobacz ZWIASTUN 1196 odcinka.

2/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Kinga (Katarzyna Cichopek), wspierana przez Marię (Małgorzata Pieńkowska), spędzi w szpitalu całą noc. Będzie świadkiem, jak serce jej córki przestanie na chwilę bić… I mało nie oszaleje z niepewności i rozpaczy.
Nie wiem, co się stało, moje dziecko leży nieprzytomne… A ja w ogóle nie wiem, co się stało!
3/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Piotrek (Marcin Mroczek) wróci za to na Deszczową i przeszuka cały dom - szukając substancji, którą mała mogła się zatruć... I w końcu znajdzie w jej pokoju dopalacze.

4/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Zdenerwowany, Zduński od razu wróci do szpitala, odda próbkę lekarzom – i przekaże złe wiadomości żonie.

Oliwka powiedziała, że Lenka znalazła te… dropsy gdzieś obok „pracy mamy”, na śmietniku, w wyrzuconym kartonie. Wzięła je, bo myślała, że to cukierki...
A Kinga będzie w szoku:
Jaki koszmar… Boże, Piotrek, ten człowiek omal nie zabił naszego dziecka!
5/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Maria, przerażona, następnego dnia o wszystkim opowie Rogowskiemu (Robert Moskwa).
Artur, przecież ja wiem, jakie to świństwo jest toksyczne... Czasem nawet jednorazowe zażycie prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu. A przecież to dziecko!
6/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Tymczasem Piotr pojedzie do Baryckiego (Łukasz Pracki)… i rzuci się na handlarza z pięściami! Zduńskiego odciągnie dopiero Paweł (Rafał Mroczek), który przyjedzie za nim do sklepu – bojąc się, że brat posunie się za daleko i wpadnie w kłopoty.

7/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Zwariowałeś? Nie, no... pogięło cię do reszty!? Chcesz wszystko spieprzyć?
A co ty byś zrobił… gdyby chodziło o Basię?
Załatwiłbym sukinsyna! Ale trzeba to zrobić z głową… Tak, żeby gnojek się nie wywinął!
Miałem ochotę go zatłuc... Pierwszy raz w życiu czułem coś takiego...
8/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Chwilę później Piotrek opowie za to o ostatnich wydarzeniach Jankowi (Jacek Lenartowicz)... A także o swojej wizycie na policji.
Powiedzieli mi, że to są tylko „przypuszczenia” i trudno będzie powiązać znalezione gdzieś przypadkiem dopalacze z konkretnym sklepem i osobą właściciela…
9/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Szef bistro od razu zaciśnie pięści:
Twoja córka omal nie umarła od tej trucizny... Wszyscy wiedzą, że on tym handluje! Więc o co chodzi, do diabła?!(…) Jakich jeszcze trzeba więcej dowodów, kiedy ledwo żywe dziecko leży na intensywnej terapii?!

 

10/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
A Zduński, zdesperowany, podejmie nagle decyzję...

I wykradnie z bistro komplet zapasowych kluczy do sklepu - gotów podrzucić Jackowi narkotyki! Tak, by handlarz dopalaczami trafił w końcu za kratki.

11/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm
Tymczasem Kinga – wspierana przez rodzinę i Magdę (Anna Mucha) - cały czas będzie czuwać przy córce... Z każdą chwilą coraz bardziej załamana.
To moja wina, wszystko przeze mnie… Boże, zamiast zająć się dzieckiem… Nie dopilnowałam jej… Rozumiesz? A teraz moja córeczka leży tam… nieprzytomna... A ja nie wiem, co będzie, nie wiem, co się stanie…
12/12
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Czy Lenka przegra walkę o życie – a rodzina Zduńskich pogrąży się w rozpaczy?

Emisja odcinka numer 1196 już dzisiaj 1 lutego o 20.40 na TVP2.

Więcej na temat M jak Miłość