Przyjaciółki plakat serialu Przyjaciółki odc. 8. Przyjaciółki 10. sezon- co w 8. odcinku? Przyjaciółki 5. odcinek Przyjaciółki 10. sezon: Anka wpada w szał, wściekła Beata atakuje Zuzę, a Patrycja jest szczęśliwa z Wiktorem!
Przyjaciółki plakat serialu
Polsat
Polsat zdecydował o dalszych losach serialu!
1/5
Przyjaciółki plakat serialu
Polsat

Będzie jedenasty sezon "Przyjaciółek"? Serial opowiadający życiowe perypetie czterech kobiet od dawna jest niekwestionowanym hitem Polsatu. Przyczynia się do tego nie tylko fenomenalnie napisany scenariusz, wyraziste postaci, ale również gwiazdorska obsada serialu. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, wcielające się w role tytułowych przyjaciółek, są uwielbiane przez widzów. Czy wyniki oglądalności "Przyjaciółek" są zadowalające dla Polsatu? 

 

Zobacz też: Zabawa w skojarzenia! Czy rozpoznasz bohatera serialu „Przyjaciółki” po 3 słowach? QUIZ

 

Znamy odpowiedź na to pytanie! Wiemy też, czy powstanie kolejny sezon serialu. Przeczytaj na następnej stronie.

 

Polecamy: Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu? Zdjęciem aktorki w takim wydaniu pochwalił się... Kuba Wojewódzki

2/5
Przyjaciółki odc. 8.
mat.pras. Polsat

Polsat jest zadowolony z oglądalności "Przyjaciółek". Każdy nowy odcinek oglądało średnio 1,79 miliona widzów. To świetny wynik, co oznacza, że powstanie kolejny, jedenasty już sezon serialu. Nowe odcinki zobaczymy na antenie stacji już wiosną 2018 roku, informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Oczywiście będziemy kontynuować „Przyjaciółki”. Jedenasty sezon tego serialu pokażemy wiosną 2018 roku. Jestem bardzo zadowolona z tego serialu. Produkcja notuje świetne wyniki oglądalności zarówno w telewizji jak i w internecie. „Przyjaciółki” są najchętniej oglądanym tytułem w Ipla - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem.

Kiedy emitowane będą odcinki jedenastego sezonu?

3/5
Przyjaciółki 10. sezon- co w 8. odcinku?
Polsat

Nowe odcinki "Przyjaciółek" będziemy mogli oglądać w czwartki po godzinie 21:00, czyli tak jak dotychczas.

4/5
Przyjaciółki 5. odcinek
mat.pras Polsat

Serial "Przyjaciółki" jest emitowany przez Polsat nieprzerwanie od września 2012 roku. Jest to jeden z ulubionych polskich seriali.

5/5
Przyjaciółki 10. sezon: Anka wpada w szał, wściekła Beata atakuje Zuzę, a Patrycja jest szczęśliwa z Wiktorem!

Cieszycie się, że powstanie kolejny sezon "Przyjaciółek"?

Więcej na temat Przyjaciółki polskie seriale