Czy będzie 3. część serialu Canal+ "Belfer"?
Instagram

Tylko u nas! Czy będzie 3. część serialu "Belfer"? Mamy komentarz Canal+!

Czy będzie 3. część serialu Canal+ "Belfer"?
Instagram

"Belfer" zadebiutował na antenie Canal+ w październiku 2016 roku. Pierwsza część serialu w reżyserii Łukasza Palkowskiego opowiadała o losach licealistów z jednej ze szkół średnich w małej miejscowości na Pojezierzu Iławskim. Uczniami wstrząsnęła tajemnicza śmierć ich koleżanki - Asi Walawskiej. Dziewczyna była wzorową i grzeczną uczennicą. Dlatego tym bardziej jej śmierć była dla wszystkich ogromnym szokiem. Widzowie wciąż zadawali sobie pytanie: "kto zabił?".

Druga część również przyniosła sporo emocji. Tym razem akcja rozgrywała się we wrocławskim liceum. Po raz kolejny na ekranie zobaczyliśmy Macieja Stuhra w roli zaangażowanego w sprawy uczniów nauczyciela. Czy niebawem doczekamy się 3. części "Belfra"? Tylko nam stacja Canal+ zdradziła swoje dalsze plany względem tej produkcji! 

Czy będzie 3. część serialu Canal+ "Belfer"?

Obie części serialu "Belfer" przyciągnęły przed telewizory miliony widzów. Każda z nich niosła za sobą wielkie emocje i zagadkę, nad którą głowili się wszyscy. Nic więc dziwnego, że widzowie wciąż dopytują, czy doczekamy się w końcu 3. części "Belfra". Canal+ ujawnił nam co nieco na temat dalszych losów tej produkcji. 

Mamy za sobą dwa sezony "Belfra. Oba pobiły rekordy popularności, więc nie możemy kategorycznie wykluczyć, że kiedyś nie wrócimy do tego projektu. Jednak na tę chwilę jesteśmy zaangażowani w bardzo dużo innych produkcji serialowych. Niebawem widzowie zobaczą "Zasadę przyjemności", międzynarodową koprodukcję kryminalną z Małgorzatą Buczkowską w roli głównej. W ostatnich tygodniach weszliśmy także na plan "Króla" na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha w reżyserii J. P. Matuszyńskiego. Wystartowały również zdjęcia do „Żmijowiska” opartego na kryminalnej książce Wojtka Chmielarza. Nie można też zapomnieć o "Mały Zgonie", serialu kryminalnym z elementami czarnej komedii Juliusza Machulskiego - wylicza osoba związana z Canal+. 

Zobacz także: Canal+ ogłosił obsadę serialu "Żmijowsko". Wśród gwiazd Domagała i Pazura! Kto jeszcze?

Czekacie na kolejną część "Belfra"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już dziś o 21:30! #belfer #belfer2

Post udostępniony przez Belfer Original (@belferoriginal)

 

Więcej na temat Canal+ Belfer
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04