Cudowne lata, kadr z serialu
East News/Everett Collection

Pamiętasz lata 90.? To musiałeś oglądać "Cudowne lata"! Jak Kevin i Winnie wyglądają po 40-tce?

Cudowne lata, kadr z serialu
East News/Everett Collection

"Cudowne lata" to amerykański serial komediowy, który bawił Polaków w I połowie lat 90. Pamiętają go chyba wszyscy, którzy dorastali w tamtym okresie. Też zżyliście się wówczas z Kevinem Arnoldem i jego zakręconą rodziną? A na dźwięk hitu "With a Little Help of My Friens" w wykonaniu Joe Cockera przybiegaliście przed telewizor? Na pewno z wypiekami śledziliście niewinne miłosne podchody głównego bohatera do pięknej Winnie Cooper. Jak dziś wyglądają Kevin i jego miłość?

Zobacz także: "Kevin sam w domu": Jak po latach wygląda dom Kevina McCallistera? Koniecznie musicie zobaczyć te wnętrza! 

Jak wyglądają dziś Kevin i Winnie z "Cudownych lat"?

Gdy rozpoczęto zdjęcia do serialu urocza para miała odpowiednio 11 lat (grający Kevina Fred Savage) i 12 (wcielająca się w Winnie Danica McKellar). 

Cudowne lata, kadr z serialu

Danica kilka dni temu (3 stycznia) skończyła 46 lat, Savage w lipcu skończy 45. Kilka lat temu spotkali się przy okazji jednej z imprez. 

Cudowne lata, aktorzy odtwarzający postaci Kevina i Winnie po latach (2014)
East News

Fred zyskał dzięki "Cudownym latom" ogromną popularność. Choć potem grał w wielu produkcjach, żadna nie przyniosła mu już jednak takiej widowni. Co ma wspólnego z Kevinem? Miłość z dzieciństwa! 7 sierpnia 2004 poślubił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa Jennifer Lynn StoneMają trójkę dzieci.

Na ostatnich zdjęciach serialowy Kevin wygląda tak:

Cudowne lata, aktor odtwarzający Kevina po latach
East News

Prawda, że nie zmienił się bardzo?

Danica (Winnie) z przeuroczej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę. A uśmiech i oczy nie zmieniły się wcale. Nadal gra w filmach, jest też dyplomowaną matematyczką. Na koncie ma już cztery książki poświęcone tej dziedzinie nauki. W 2014 roku po raz drugi wyszła za mąż. 

Cudowne lata, aktorka odtwarzająca Winnie po latach
East News

Więcej na temat TVP Seriale
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48