Czy będzie drugi sezon Ceny wolności?

"Cena wolności": Ile nowy serial w TVP 1 ma odcinków? Czy będzie drugi sezon? Wiemy! 

Czy będzie drugi sezon Ceny wolności?

"Cena wolności" na TVP 1 cieszy się ogromną popularnością widzów. Od 8 czerwca możemy oglądać rosyjską produkcję z 2018 roku. Pierwszy sezon ma 18 odcinków i w całości zostanie pokazany w telewizyjnej Jedynce. A co z drugim sezonem? Czy powstanie? Zobaczcie, co udało nam się dowiedzieć!

"Cena wolności" - czy będzie drugi sezon? Ile odcinków ma serial?

Serial "Cena wolności" to rosyjska produkcja z 2018 roku. To barwna, pełna romantyzmu i zwrotów akcji opowieść o losach Poliny Lebiediewej (Tatiana Babienkowa), wychowanki księcia Alieksieja Gołowina (Władisław Wietrow). Młoda dama korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku i jest najbardziej pożądaną partią w okolicy. Książę organizuje bal, na którym Polina może znaleźć kandydata na męża. Podczas zabawy zjawia się Siergiej (Oleg Mazurow), bratanek Gołowina - utracjusz, karciarz i hulaka.  W jednej chwili sytuacja Poliny zmienia się diametralnie, a jej los od tej pory będzie niepewny...

Do tej pory nakręcono 18 odcinków serialu "Cena wolności". TVP planuje pokazać je wszystkie. Jak udało nam się dowiedzieć, druga seria jeszcze nie powstała. Stacja zapewnia jednak, że gdy tylko ukażą się nowe odcinki "Ceny wolności", na pewno zostaną one wyemitowane na antenie telewizyjnej Jedynki. Wystarczy więc czekać na informacje! 

Oglądacie "Cenę wolności"? Już dziś 12. odcinek o 20:35 w TVP 1, a tutaj jego opis! 

Cena wolności - opis 12 odcinka

Cena wolności - odcinek 13, streszczenie

 

Więcej na temat TVP Seriale
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04