Cena wolności - opis 12 odcinka
Seriale

"Cena wolności" - dziś 12. odcinek. Mamy zwiastun i streszczenie! Będą zaręczyny! 

Cena wolności - nowy serial na TVP 1. Cena wolności - opis odcinków, streszczenie.

Od 8 czerwca widzowie TVP 1 mogą oglądać rosyjski serial z 2018 roku - „Cena wolności”. Pierwszy sezon ma aż 18 odcinków. Jest to historyczna produkcja w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. To barwna, pełna romantyzmu i zwrotów akcji opowieść o losach Poliny Lebiediewej (Tatiana Babienkowa), wychowanki księcia Alieksieja Gołowina (Władisław Wietrow). Młoda dama korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku i jest najbardziej pożądaną partią w okolicy. Książę organizuje bal, na którym Polina może znaleźć kandydata na męża. Podczas zabawy zjawia się Siergiej (Oleg Mazurow), bratanek Gołowina - utracjusz, karciarz i hulaka. W jednej chwili sytuacja Poliny zmienia się diametralnie, a jej los od tej pory będzie niepewny. Co wydarzy się dziś, we 12. odcinku serialu? Zobaczcie!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta o "botoksie" Marka. W finale powiedziała o tym tylko z jednego powodu!

"Cena wolności" - 12. odcinek, wtorek 23.06 - streszczenie i opis

Hrabia bardzo denerwuje się aresztowaniem Jefima i Stiepana – świadka morderstwa Siergieja Gołowina. Czy wyjdzie na jaw, kto i dlaczego zamordował bratanka księcia, jedynego prawowitego spadkobiercę, w przypadku nieodnalezienia testamentu? Kreczetski nie rezygnuje z pomysłu wydania brata za księżniczkę Nikitską. Dymitr obiecał, że pomoże Polinie w odzyskaniu wolności i stara się dotrzymać słowa. Próbuje dowiedzieć się, jak doszło do tego, że akt wyzwolenia Poliny zniknął. Wypytując ojca Michaiła, dowiaduje się, że Polina jest córką księcia Gołowina i chłopki pańszczyźnianej. Tymczasem notariuszowi Borysowi zaczyna palić się grunt pod nogami. Musi z żoną uciekać. Dymitr dowiaduje się, że brat urządza bal, na którym ogłosi jego zaręczyny z księżniczką Katieriną.

Zobacz także: Wielki QUIZ z wiedzy o Marcinie Chodakowskim z "M jak miłość"! Uwaga, to nie jest takie proste!

"Cena wolności" już dziś, o godzinie 20:35 w TVP 1!

Cena wolności - opis 12 odcinka

Oglądacie "Cenę wolności"?

Cena wolności - opis 12 odcinka

Zobacz także
Julia Wróblewska w beżowej sukience

Julia Wróblewska przez problemy ze zdrowiem ważyła 36 kilogramów! Szokujące wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

Lilka M jak miłość

Lilka w "M jak miłość" pokona chorobę, która często ma tragiczne skutki! Kto jej w tym pomoże?

 

Paulina Holtz przytula Kaję Paschalską
East News
Newsy
Jak na przestrzeni lat zmienili się aktorzy z serialu "Klan"? Spójrzcie na to nagranie!
Dokładnie 23 lata temu Telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy, pilotażowy odcinek "Klanu"!

Dokładnie 23 lata temu Telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy, pilotażowy odcinek "Klanu" . Trudno w to uwierzyć, ale od tamtej chwili minęły już 23 lata! W tym czasie  aktorzy występujący w serialu bardzo się zmienili. Niektóre gwiazdy, takie jak Agnieszka Kaczorowska czy Kaja Paschalska dorastały na oczach widzów- z małych dziewczynek wyrosły na piękne kobiety. Z okazji rocznicy premiery "Klanu" przygotowaliśmy nagranie z metamorfozami gwiazd hitu TVP!  Zobaczcie, jak na przestrzeli lat zmieniły się gwiazdy "Klanu"! Kto przeszedł największą metamorfozę?  Zobacz także:   Myślisz, że znasz dobrze polskie seriale? Ten test to rozstrzygnie! Rozpoznaj je po... czołówce "Klan" miał swoją premierę 16 czerwca 1997 roku. 

Cena wolności - odcinek 14
Seriale
"Cena wolności" - 14. odcinek już dziś! Mamy streszczenie
Cena wolności - odcinek 14, 26.06 na TVP 1 . Cena wolności - ile odcinków, kiedy finał? Co w 14. odcinku?

Już dziś o 20:35 na antenie TVP 1 zobaczymy 14. odcinek (ze wszystkich 18.) rosyjskiego serialu "Cena wolności"! Mamy dla Was krótki opis tego, co wydarzy się w życiu bohaterów, którzy podbili serca Polaków. W "Cenie wolności" w 14. odcinku przyjdzie czas na wielki bal! Zobacz także:  Serialowa Klaudia pokazała zdjęcie z planu "Rancza"! W komentarzu rozwiała wątpliwości w sprawie powrotu hitu TVP "Cena wolności" - streszczenie 14. odcinka Goście tłumnie przybywają na bal z niespodzianką, którą ma być uroczyste ogłoszenie zaręczyn Dymitra z Katieriną. Zrozpaczona i zaskoczona Polina czuje się zdradzona przez Dymitra. Wsiada na Promyka i wyjeżdża z dworu na spacer. Po balu, zadowolona z załatwienia sprawy Katierna nie może w nocy spać. Natyka się na hrabiego Andrieja. Doskonale się ze sobą czują i bawią. Hrabia Kreczetski dotrzymuje słowa: wystawia i poświadcza notarialnie dokument uwalniający Polinę. Nie można go jednak wręczyć, ponieważ dziewczyna znika. Poszukiwania nie dają rezultatu. Po uroczystości zaręczyn zjawia się Zimin, kolega księcia Siergieja i proponuje Dymitrowi sprzedaż listów kompromitujących Katierinę. Dymitr wyrzuca go, a Katierina widzi tę scenę. Kobiueta domyśla się, co zaszło i sama odjeżdża. Hrabia Andriej inicjuje prywatne poszukiwania Poliny. Czekacie? 14. odcinek "Ceny wolności" już dziś w TVP 1 o 20:35! Zobacz także:  "Cena wolności": Ile nowy serial w TVP 1 ma odcinków? Czy będzie drugi sezon? Wiemy! Lubicie oglądać zagraniczne seriale?  

Cena wolności - odcinek 13, streszczenie
Seriale
"Cena wolności" - dziś 13. odcinek! Mamy streszczenie! Wielki bal, zaręczyny i intrygi
Cena wolności - 13. odcinek, 24.06. Cena wolności - streszczenia odcinków. Co w 13 odcinku, 24.06?

Już dziś, 24 czerwca, TVP 1 pokaże kolejny, 13. już odcinek rosyjskiego serialu "Cena wolności". Co wydarzy się tym razem w życiu bohaterów? Mamy dla Was opis i streszczenie 13. odcinka "Ceny wolności" - emisja o 20:35! "Cena wolności" - opis 13. odcinka, 24.06 "Cena wolności" - co wydarzy się w 13. odcinku? Oto opis: Hrabia Kreczetski zaprasza gości z całego powiatu na bal, na którym chce ogłosić zaręczyny swego brata z księżniczką Nikitską. W organizacji uroczystości hrabinie ma pomagać Polina. Dymitr, po rozmowie z bratem, obiecuje w zamian za akt jej wyzwolenia, zaręczy się z Katieriną. Hrabia daje słowo, że uwolni dziewczynę, ale służącemu każe potajemnie wynająć w Jamburgu mieszkanie dla kobiety. Rozmowę podsłuchuje zaufana pokojówka Hrabiny Anny, która bierze sprawy miłostek hrabiego w swoje ręce. Kiedy przychodzi Lowka Kapow, notariusz z żoną muszą uciekać. Chronią się przed policją w przybytku zwanym “salonem poetyckim”. W zamian za mieszkanie w domu publicznym, notariusz ma popracować nad aktami darowizny gości salonu na rzecz jego właścicielki. Czekacie na 13. odcinek? Emisja już dziś, w TVP 1, o 20:35! Serial "Cena wolności" jest wielkim hitem!  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner