To już pewne! Serialowa "BrzydUla" znów przejdzie zaskakującą metamorfozę! Co tym razem zmieni w swoim wyglądzie Ula Cieplak, w którą wciela się Julia Kamińska? Żona Marka postawi na nowy styl, spektakularnie zmieni kolor włosów, a może stanie się rockową mamuśką? Sprawdźcie!

Reklama

Metamorfoza "BrzydUli", czyli Uli Cieplak

Pierwszą metamorfozę Uli widzowie mogli zobaczyć 11 lat temu, gdy stacja TVN emitowała pierwszą część serialu. Wówczas obserwowaliśmy, jak z dnia na dzień tytułowa bohaterka przechodzi kompletną przemianę i niczym przysłowiowe "brzydkie kaczątko" staje się zjawiskowym łabędziem. Z cichutkiej okularnicy, która lubowała się w babcinych strojach, Cieplak stała się pewną siebie, seksowną dziewczyną. W "BrzydUli 2" zobaczyliśmy Ulę w innym wydaniu – jako stateczną żonę i mamę trójki dzieci, która w natłoku codziennych obowiązków trochę o sobie zapomniała. Cieniem na jej wyglądzie odbiły się też kłopoty w życiu prywatnym – Uli wydaje się, że jej małżeństwo z Markiem Dobrzańskim (w tej roli Filip Bobek) przeżywa kryzys i może skończyć się rozwodem...

W drugiej serii "BrzydUli" Ula wyjeżdża na długi urlop bez męża. Trzy tygodnie pobytu z dala od domu wykorzysta na to, by o siebie zadbać i znów robić rzeczy, na które jako mama nie miała czasu: biegała, pływała, opalała się i zdrowo odżywiała. Po powrocie Cieplak zaskoczy wszystkich, a najbardziej... swojego męża Marka! Nową spektakularną zmianę jej wizerunku zobaczymy już 24 marca na antenie TVN7. A my już teraz uchylamy Wam rąbka tajemnicy.

Zobacz także: Julia Kamińska odebrała "Telekamerę" za serial "BrzydUla2".

Jak wam się podoba Ula w nowym wydaniu?

Zobacz także
Mat. prasowe TVN

Serialowa Ula znów postawi na podkreślające zgrabną figurę stylizacje!

Mat. prasowe TVN

Żona Marka Dobrzańskiego wyraźnie zeszczupleje.

Mat. prasowe TVN
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama