Tori Spelling kadr z serialu beverly hills 90210 w czarnej sukience na dworzu oraz z dziećmi obecnie
EAST NEWS (2)
1/8
Tori Spelling kadr z serialu beverly hills 90210 w czarnej sukience na dworzu oraz z dziećmi obecnie
EAST NEWS (2)

Serial „Beverly Hills 90210" w latach 90. oglądali wszyscy! Dziewczyny sekundowały Brendzie, podkochiwały się w Dylanie lub Brandonie. Aż trudno uwierzyć, że od dnia, gdy wyemitowano pierwszy odcinek minęło już ćwierć wieku! Jak dziś wyglądają bohaterowie? W amerykańskich mediach najwięcej przez te 25 lat pisało się o Tori Spelling czyli serialowej Donnie Martin.

 

Tori - córka jednego z najbardziej znanych producentów filmowych Aarona Spellinga - po "Beverly Hills 90210" nie odniosła już żadnego sukcesu zawodowego. Za to jej życie było barwniejsze niż niejeden film - wydziedziczona przez ojca, zdradzona przez męża, miała kłopoty zdrowotne, urodziła czworo dzieci - i tym wszystkim chętnie się dzieliła z widzami reality show, w którym występowała z cała rodziną.

 

Bonus: czołówka kultowego serialu, pamiętacie?!
 

 

2/8
Jason priestley na zestawieniu dwóch zdjęć z roku 2015 i 1990
EAST NEWS (2)

Jeśli byłaś nastolatką w latach 90. to kochałaś albo Dylana, albo Brandona. Grający tego ostatniego Jason Priestley również nigdy nie zdołał zagrać w czymś popularniejszym niż kultowy serial. Próbował jednak swoich sił jako producent i reżyser. Prywatnie spotykał się ze swoją serialową siostrą Shannen Doherty. Ma na koncie rozwód oraz jazdę po alkoholu i narkotykach. Czyli w normalnym życiu nie był takim aniołem jak Brandon Walsh... Z czasem ustatkował się, ma dwoje dzieci.

3/8
Ian Ziering bez koszulki pręży muskuły i na zdjciu z lat 90.
EAST NEWS (2)

Ian Ziering, serialowy Steve Sanders to typowy amerykański chłopak - białe zęby, blond włosy, umięśniona klata. Podobnie jak większość jego kolegów z „Beverly Hills 90210” nie podbił rynku filmowego, ale za to  w amerykańskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami” dotarł do półfinału! No i miał za żonę modelkę „Playboya” ;).

 

Jego ojciec żartował, że Ian jest największym błędem, jaki popełnił. My się z tym nie zgadzamy. Nie wyobrażamy sobie „Beverly Hills 90210”- bez Steve'a!

4/8
Brian Austin Green w garniturze obejmuje Megan Fox w czerwonej sukience oraz on sam 25 lat młodszy.psd
EAST NEWS (2)

Brian Austin Green  - serialowy David Silver  - najmłodszy z ekipy „Beverly Hills 90210” był niezłym rozrabiaką i nieszczęśliwie podkochiwał się w starszej przyrodniej siostrze - Kelly. W prywatnym życiu trafił nieco lepiej - został mężem (niestety już byłym) pięknej aktorki Megan Fox. Mają dwóch synów - Noah Shannona i Bodhiego Ransoma.
 

Brian zagrał w kilkunastu serialach, filmie i wyreżyserował komedie romantyczną. Ma na koncie też płytę rapowo-hiphopową „One Stop Carnival” (1996 r.) nagraną pod pseudonimem Austin.

5/8
Luke Perry zestawienie dwóch zdjęć: stary i młody
EAST NEWS (2)

Tak, przyznajemy się. Nasza redakcja wolała przystojnego buntownika Dylana McKaya. A grający go Luke Perry kiedyś stwierdził, że całe życie będzie już związany z tą rolą. Grywał w innych produkcjach, podkładał głos, ale i tak pozostał dla wszystkich Dylanem. Prywatnie rozwiedziony, ma dwoje dzieci.

6/8
shannen doherty  na dwóch zdjęciach, jedno jest z 1990 a drugie z 2015
EAST NEWS (2)

Shannen Doherty jako Brenda Walsh - była jedna z naszych ulubionych postaci. Najłatwiej było się z nią utożsamić. Zwykła dziewczyna, która musiała poradzić sobie w nowym środowisku i w nowej szkole pełnej dzieci milionerów i gwiazd. No i dziewczyna Dylana...

Oprócz serialu „Beverly Hills 90210” Shannen zagrała w innej znanej produkcji - „Czarodziejki” oraz w kilkudziesięciu filmach i serialach.  Ostatnio aktorka ma problemy ze zdrowiem - wykryto u niej raka piersi z przerzutami. Najprawdopodobniej czeka ją długie leczenie, mastektomia i chemioterapia.

7/8
Jennie Garth na dwóch zestawionych ze sobą portretach starsza i młodsza
EAST NEWS (2)

Jennie Garth, serialowa Kelly Taylor, nie była naszą faworytką. Po tym, jak pod nieobecność najlepszej przyjaciółki, poderwała jej chłopaka i zniszczyła piękną miłość Brendy i Dylana, ciężko ją lubić.
Dlatego nie będziemy już nic więcej o niej pisać. (Brenda - pamiętamy!)

 

8/8
Gabrielle Carteris dwa portrety, na jednym w 2015 starsza a na drugim w latach 90.
ONS, EAST NEWS

Gabrielle Carteris, czyli Andrea Zuckerman momentami była dość irytująca. I wyraźnie odstawała od bogatego świata Beverly Hills. Nie imponowała może urodą i bogactwem, ale za to miała najwięcej oleju w głowie ze wszystkich serialowych postaci. To do niej przychodzili koledzy, gdy potrzebowali dobrej rady albo uratowania z opresji. Podkochiwała się w Brandonie... Trudno jej się dziwić :)

 

Gabrielle zagrała w kilku filmach, ale bardziej realizuje się w życiu prywatnym. Poślubiła Charlesa Isaacsa, maklera giełdowego w 1992, ma z nim dwie córki.