Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

Za nami już 152. odcinek "Przyjaciółek", w którym poznaliśmy dalsze losy wszystkich bohaterek - Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Niektórzy miłośnicy produkcji obejrzeli już jednak cały sezon dzięki ipli i doskonale wiedzą, jaki będzie finał 13. serii "Przyjaciółek". Teraz z pewnością zastanawiają się (ale nie tylko ci, co mają cały sezon za sobą!), czy Polsat zdecyduje się na kontynuację swojej hitowej produkcji i czy jesienią zobaczymy 14. sezon "Przyjaciółek".

My już to wiemy!

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś 152. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź się w naszym quizie!

1/5
Przyjaciółki 8. sezon
Mat. prasowe

Obecnie Polsat emituje kolejne odcinki 13. sezonu "Przyjaciółek". Tym razem oglądamy wydarzenia, które mają miejsce pół roku po akcji z 12. sezonu. Zuza spędziła ten czas na leczeniu w Nowym Jorku, skąd wróciła zdrowa. Inga zmieniła swoje życie o 180 stopni - schudła, założyła własną firmę z Dorotką i skończyły się jej problemy finansowe, Patrycja wróciła do Wiktora i razem z nim wychowuje jego córkę, którą ma z Wiki. Natomiast u Anki początkowo było wyjątkowo sielankowo - jej mąż odzyskał prawo do wykonywania zawodu i znów pracował jako adwokat. Niestety, gorzej wiodło się im w życiu prywatnym, bo Paweł zakochał się w sąsiadce.

2/5
Przyjaciółki 11. sezon
mat.pras.

Jak widać, akcja "Przyjaciółek" nie pozwala na chwilę wytchnienia, a serial cały czas dostarcza sporych emocji. Niektórzy już wiedzą nawet, jaki będzie mieć finał. My oczywiście nie możemy tego zdradzić, ale wiemy za to, czy jesienią w Polsacie będzie można zobaczyć 14. sezon serialu. To już pewna informacja!

 

3/5
Zuza z Przyjaciółek na planie 14. sezonu serialu
Instagram

Anita Sokołowska, która wciela się w Zuzę Markiewicz, właśnie dodała post na Instagramie, który nie pozostawia żadnych wątpliwości - pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek" i przyznała, że jest właśnie w trakcie nagrywania zdjęć do nowej, 14. już serii!

Ok. Rozpoczęłam dziś zdjęcia do 14 serii @przyjaciolkipolsat 🍒 także tego w spokoju oglądajcie 13 serię, która teraz jest w @polsatofficial... będzie następna transza 👌😋 - napisała aktorka.

4/5
Przyjaciółki 6. sezon
Mat. prasowe

Fani serialu są oczywiście zachwyceni. Instagram aktorki zalała fala pozytywnych komentarzy.

 

Czekam z utęsknieniem na 14. Mam nadzieję, że ten serial nigdy się nie skończy 😂

Żyćko bez Przyjaciółek to nie żyćko 😊🚀

Już czekam z niecierpliwością! I po co ja oglądałam cały sezon na ipli... 😭

Najlepsza wiadomość dnia! 😁 - pisały fanki.

5/5
Przyjaciółki serial 8. sezon
Mat. prasowe

A wy czekacie na 14. sezon "Przyjaciółek"? Będziecie oglądać?

Zobacz także: Jasiek pozna kochanka Zuzy! Tak dowie się o zdradzie? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"

Więcej na temat Przyjaciółki