Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

W 152. odcinku "Przyjaciółek" będzie się działo! Dowiemy się, jak dalej potoczyło się życie wszystkich bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i poznamy nowe wątki. Wiemy już, że w 152. odcinku Jasiek... pozna kochanka Zuzy! W jaki sposób do tego dojdzie i czy w ten sposób mąż Zuzy dowie się o jej romansie? Czy to będzie koniec ich związku? Przeczytajcie więcej poniżej.

Zobacz także: 151. odcinek "Przyjaciółek" już za nami! Ile z niego pamiętasz? Sprawdź swoją wiedzę!

1/5
Zuza

Przypomnijmy, że w 12. sezonie Zuza walczyła z rakiem. Wiadomość o chorobie była ciosem dla jej rodziny. Zuza ma dwoje małych dzieci, marzyła o ślubie z Jaśkiem, a rak zmienił wszystko w jej życiu. Markiewicz stoczyła trudną walkę, a na koniec sezonu wciąż nie było wiadomo, czy uda jej się uratować życie.

2/5
Zuza, Anita Sokołowska
Mat. prasowe

Na początku 13. sezonu okazało się, że Zuza spędziła pół roku w Nowym Jorku, gdzie poddała się eksperymentalnej terapii. Markiewicz była uratowana, a choroba pokonana! Zuza wróciła szczęśliwa do Polski, ale dało się wyczuć, że między nią a jej lekarzem Chrisem była chemia.

3/5
Zuza
Facebook

Gdy Zuza dowiedziała się o fatalnym stanie zdrowia Heidi, Niemki, którą spotkała w Nowym Jorku, natychmiast ruszyła do Niemiec. Niestety, tam dowiedziała się, że przyjechała za późno. Zadzwoniła do Chrisa, który akurat przebywał na konferencji w Berlinie. Zuza bez oporów spotkała się z nim w hotelu i zdradziła Jaśka.

 

4/5
Zuza i Jasiek
Mat. prasowe

Teraz okazuje się, że w 152. odcinku Zuza pójdzie na badania w towarzystwie męża. Tam na korytarzu spotkają... Chrisa! Zuzę zestresuje ta sytuacja, ale nie da po sobie poznać, że miała romans z lekarzem. Tymczasem wdzięczny Jasiek zaprosi Chrisa na kolację! 

5/5
Zuza
Mat. prasowe

Zuza będzie błagać lekarza, żeby nie przyjeżdżał. Czy faktycznie Chris spełni prośbę Markiewicz? A może zjawi się na kolacji i wyzna Jaśkowi całą prawdę? Dowiecie się w nowym odcinku "Przyjaciółek"! Będziecie oglądać? 

Zobacz także: W "Przyjaciółkach" znów gorąco! Wiktor zostawi Patrycję dla Wiki?!

Więcej na temat Przyjaciółki