Barwy szczęścia odc. 1636 Barwy szczęścia odc. 1636 Barwy szczęścia odc. 1636 Barwy szczęścia odc. 1636 Barwy szczęścia odc. 1636
Barwy szczęścia odc. 1636
1/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Nowa bohaterka, próba uwiedzenia - „Barwy szczęścia” nie zwalniają tempa! Co wydarzy się w serialu w najbliższym tygodniu?

W odcinku numer 1636 do obsady dołączy kolejna gwiazda: Ania Karwan (finalistka „The Voice of Poland”)! Bohaterka, w którą wcieli się wokalistka – Ula – odwiedzi kawiarnię „Feel Good” i przekona Basię, by pozwoliła jej zagrać w lokalu kameralny koncert... Gdy Hubert (Marek Molak) usłyszy jej śpiew, będzie zachwycony – i zaproponuje dziewczynie pomoc w rozwinięciu kariery. Czy dzięki nowej przyjaciółce Pyrka odzyska humor i zapomni o bólu, który sprawiła mu Klara? Odpowiedź wkrótce…

Zobacz także: Ostatnie święta Kasi Zielinskiej w "Barwach szczęścia". Jak będą wyglądały? FOTOSTORY

2/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Ania Karwan zdradziła kilka szczegółów o granej przez siebie bohaterce – Uli – w programie „Pytanie na śniadanie”.

- To jest rola dziewczyny, która jest bardzo duchowa, bardzo pozytywnie nastawiona do życia, bardzo energiczna, ale też ułożona.(…) Mam fantastyczną możliwość pokazywania swoich piosenek, gram je nawet na gitarze!

3/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Co w premierowych odcinkach czeka pozostałych bohaterów serialu?

Magda (Honorata Witańska) i Sebastian (Kacper Krupski) będą po ślubie naprawdę szczęśliwi… Ale gdy Angela (Helena Englert) wyzna, że rozstała się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), odwołają swój miesiąc miodowy – bojąc się, że nastolatka znów wpadnie w depresję.

4/8
Barwy szczęścia odc. 1636

- Mieliśmy szaleć na nartach, a siedzimy w domu i martwimy się o moją córkę...
- To nie twoja wina, Angela też tego nie chciała... Stało się i już!
- Ale wolałabyś góry i grzane wino tylko ze mną…
- Jasne, że bym wolała, ale odbijemy to sobie innym razem! Teraz musimy być przy Angeli...

5/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Z kolei Darek (Andrzej Niemyt) ostro posprzecza się z Władkiem (Przemysław Stippa). Piłkarz zda w końcu egzamin na menadżera sportu, będzie świętować całą noc i do domu wróci dopiero o poranku, „odholowany” przez... Jerzego Dudka. Cieślak - widząc, w jakim chłopak jest stanie – zacznie robić partnerowi wymówki.

- Martwię się, że tak mocno i bez żadnych hamulców wchodzisz w ten świat... Pierwsza impreza i już nie trafiasz domu? Nie wiem, co będzie dalej!- Celebryci, imprezy, duże pieniądze... Jeśli to cię wciągnie, to po nas... 

6/8
Barwy szczęścia odc. 1636

A Darek w końcu wybuchnie: 

- Za kogo ty mnie masz? Za gówniarza, którego nie można zostawić samego?! Myślisz, że nie znam świata kasy i imprez? Byłem piłkarzem na szczycie!

- Ale wtedy grałeś, trenowałeś, pilnowałeś formy…
- A teraz pójdę w tango, bo nie mam mózgu, tak?!

7/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Następnego dnia sportowiec wpadnie za to w poważne kłopoty – przez Julitę (Katarzyna Sawczuk). Dziewczyna postanowi Janickiego odurzyć – tak, by spędził z nią namiętną noc. I przyrządzi dla Darka koktajl owocowy, do którego wrzuci narkotyk… Co wydarzy się dalej?

8/8
Barwy szczęścia odc. 1636

Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu - zobacz koniecznie!