Barwy szczęścia doc. 1590 Barwy szczęścia doc. 1590 Barwy szczęścia doc. 1590 Barwy szczęścia doc. 1590 Barwy szczęścia doc. 1590
Barwy szczęścia doc. 1590
1/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”. Co tym razem wydarzy się w serialu? Iwona (Izabela Zwierzyńska) odbierze w końcu swój dyplom… i przed Izbą Lekarską wpadnie na dawnego przyjaciela ojca: doktora Zbigniewa Szeląga (w tej roli Robert Czebotar). A ten zaproponuje jej pracę w prowadzonej przez siebie przychodni.

 

Odcinki numer 1588-1592 w TVP2 o 20.05 - emisja 30.01 - 3.02!

 

Zobacz także: Ulubiony projektant Dody i Jessiki Mercedes został aktorem! Zagrał w "Barwach szczęścia" ZDJĘCIA

2/10
Barwy szczęścia doc. 1590

W premierowych odcinkach Pyrka kolejny raz spotka się też z Bożeną (Marieta Żukowska). Wiśniewska odwiedzi lekarkę, prosząc o radę w sprawie Świderskiego (Sambor Czarnota). A Iwona nie pozostawi jej złudzeń - nieświadoma, że dziewczyna jest z Adrianem w ciąży. 

- Odpuść sobie. Szkoda zdrowia. Jego obietnice poprawy to puste słowa bez pokrycia. Mnie też obiecywał, przysięgał… i nic z tego!

3/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Tymczasem Klara (Olga Jankowska) zarazi się od Agaty (Natalia Zambrzycka) grypą, ale mimo wysokiej gorączki - ze względu na ciążę – nie będzie mogła przyjąć żadnych leków. Hubert (Marek Molak), gdy dowie się o możliwych powikłaniach, wpadnie w panikę.

4/10
Barwy szczęścia doc. 1590

A po kilku godzinach Klara poczuje nagle ból… 

- Iwona… czy ja mogę stracić dziecko?!

5/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Z kolei Łukasz (Michał Rolnicki) – po tym, jak zawarł „układ” z Bergiem (Cezary Żak) – spróbuje nakłonić Kasię (Katarzyna Glinka), by wróciła do domu. Górka nadal będzie jednak przerażona.

- Oszalałeś? Berg jest na wolności!
- Już nic nam nie zrobi… Bo się z nim dogadałem. Ja mu odpuszczę, a on zrewanżuje się tym samym.
- I ty mu wierzysz? Gangsterowi? Mordercy?! Chyba upadłeś na głowę... I to z dużej wysokości!(…) Ja się stąd nie ruszam póki Berg nie będzie za kratami!

6/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Sytuacja skomplikuje się, gdy do Polski przyjedzie z Włoch Francesca Leoni – matka Madejskiego oraz była żona Berga (w tej roli Joanna Kurowska) Wściekła i gotowa walczyć o wolność syna jak lwica. 

- Chcę usłyszeć, że go stamtąd wyciągniesz!(…) Musiałeś wrobić akurat jego? Mało masz chłopców na posyłki?!
- Był najbardziej wiarygodny... Francesca, to nagroda dla niego, wreszcie na coś się przydał!
- Będziesz się smażył w piekle!

 
7/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Prawdziwy dramat czeka jednak Martę (Katarzyna Zielińska) - gdy w Himalajach nastąpi nagłe załamanie pogody. Walawska, przerażona, spróbuje nawiązać kontakt z mężem, ale jego grupa będzie już poza zasięgiem – w obozie pod szczytem. A kilka dni później Ernest (Krystian Kukułka) przyniesie złą wiadomość: 

- Z Everestu zeszła lawina…

8/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Marta od razu zacznie organizować akcję ratowniczą i o pomoc poprosi jednego z najlepszych polskich himalaistów: Bernarda (w tej roli Radosław Krzyżowski, gwiazda serialu „Na dobre i na złe”). I będzie nawet gotowa sama polecieć do Nepalu… Ale czy to wystarczy, by Artur wrócił do domu cały i zdrowy?

9/10
Barwy szczęścia doc. 1590

A w finale: miłosne zawirowania u juniorów! Kajtek (Jakub Dmochowski) zaprosi Angelę (Helena Englert) na swoje szesnaste urodziny... A na imprezie nastolatka wpadnie na Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), która pojawi się z nowym chłopakiem. 

- Nie marnujesz czasu…
- Ty też nie, jak dobrze widzę. Tylko nie próbuj mnie z zazdrości topić w kiblu jak wtedy w rzece!

10/10
Barwy szczęścia doc. 1590

Chwilę później Angela wykorzysta za to okazję i... namiętnie Cieślaka pocałuje! Co wydarzy się dalej?

Ciekawych zapraszamy do TVP2 – od poniedziałku do piątku punktualnie o godz. 20.05!

Więcej na temat Barwy szczęścia