Barwy szczęścia Barwy szczęścia odc. 1534 Barwy szczęścia odc. 1540 Barwy szczęścia odc. 1537 Barwy szczęścia odc. 1536
Barwy szczęścia
1/10
Barwy szczęścia

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”! Co wydarzy się w serialu w kolejnym tygodniu? Zapraszamy na serialowe fotostory z odcinków 1535-1539, których emisja w TVP2 14-18 listopada o 20.05.

 

Piotr (Piotr Jankowski) spróbuje przekonać Martę (Katarzyna Zielińska), by w konflikcie z Igą (Ada Fijał) stanęła po jego stronie.

- Zakochałem się, jestem tylko człowiekiem...
- Oraz mężem i ojcem. O tym zapomniałeś?
- Nie chciałem się zakochać... Przysięgam.
- Jasne, broniłeś się rękoma i nogami!

Zobacz: Iga oskarża Piotra... "On molestwał dzieci". W "Barwach szczęścia" widzów czeka dużo emocji ZWIASTUN

2/10
Barwy szczęścia odc. 1534

Tymczasem Iga po zdradzie męża dojdzie do siebie – i zapowie zemstę.

- Ktoś go musi w końcu ukarać! Za wszystkie jego zdrady, kłamstwa, złe rzeczy, które zrobił mnie i tobie... Tak go urządzę, że jeszcze wszystkiego gorzko pożałuje!

3/10
Barwy szczęścia odc. 1540

Dziennikarka uzna, że Walawski musi zapłacić za każdą jej łzę. I w końcu zgłosi na policję, że Piotr... molestował ich dzieci! A kilka godzin później biznesmen zostanie aresztowany. Czy zdoła udowodnić swoją niewinność?

4/10
Barwy szczęścia odc. 1537

Miłosne zawirowania nie ominą także Pyrków. Agata (Natalia Zambrzycka) wróci z krótkiego wyjazdu z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) – w Bieszczady... i wcale nie będzie szczęśliwa. Aż w końcu wyzna Iwonie (Izabela Zwierzyńska):

- Każdą chwilę spędzaliśmy razem… Gadaliśmy cały czas, na każdy temat… Spaliśmy nawet obok siebie… i lipa! To wszystko dlatego, że on kocha ciebie!

5/10
Barwy szczęścia odc. 1536

Jej siostra później ostro się z Piaseckim pokłóci. Lekarka zarzuci chłopakowi, że nie był z Agatą szczery i bawił się jej uczuciami. A Paweł wybuchnie:

- Jesteś ostatnią osobą, która może zarzucać innym manipulowanie uczuciami! Sama dałaś mi nadzieję, a potem mnie odrzuciłaś!
- Iloma pacjentami opiekowałaś się tak jak mną? Rozkochałaś mnie w sobie, bo ci to schlebiało... Tak samo postąpiłaś wobec Świderskiego. Udawałaś, że chcesz mu pomóc, a tak naprawdę pasowało ci, że zakochał się w tobie bez pamięci!
- Nic o mnie nie wiesz…
- Wiem, że jesteś jak modliszka!

6/10
Barwy szczęścia odc. 1537

Następnego dnia Piasecki wróci jednak na Zaciszną i poprosi Agatę o spotkanie.

- Jestem ślepym durniem, ale na serio nie widziałem, że ty… że chcesz czegoś więcej niż przyjaźni... Nigdy świadomie nie zrobiłbym ci takiej przykrości. Wiem, co to znaczy zakochać się bez wzajemności i zostać odrzuconym…

Ich rozmowa zakończy się... namiętnym pocałunkiem! Co popchnie chłopaka w ramiona Agaty? Prawdziwe uczucie czy próba zemsty na Iwonie?

7/10
Barwy szczęścia odc. 1538

Co u Fayada (Amin Bensalem) i Jagi (Maria Dejmek)? Kolejne problemy. Po oświadczynach dziewczyna zacznie ukochanego unikać… a Fayad poprosi w końcu o pomoc Klarę (Olga Jankowska). Jednak Hubert (Marek Molak) poradzi żonie, by nie próbowała przyjaciół „swatać”.

- Jesteś pewna, że on jest w niej zakochany? Może nie chodzi mu o ożenek, tylko o obywatelstwo? Niedawno w Syrii zginęła jego dziewczyna, a on nagle chce się żenić z inną? Tak szybko zapomniał o tamtej? Nie wydaje ci się to podejrzane?

8/10
Barwy szczęścia odc. 1538

Tymczasem po Fayada przyjedzie w końcu do Polski jego brat. Nabil oznajmi chłopakowi, że cała rodzina czeka na niego w Austrii. Jednak Fayad nadal będzie się wahać…

- Nie chcę znowu się z tobą kłócić... Twój dom jest tam, gdzie twoja rodzina!(…) Mama źle zniosła podróż i wymaga opieki…
- Mam tutaj miłość... Powiedz to mamie, ona mnie zrozumie.
- Prędzej jej serce pęknie!

9/10
Barwy szczęścia

Kłopoty czekają też rodzinę Tomalów – bo Grzybowski znów zacznie z nimi walczyć w sądzie. Mężczyzna spróbuje zdobyć dowód na to, że Sabina i Andrzej źle opiekują się Mają… I zaproponuje Kajtkowi pieniądze – prosząc, by robił bliskim „kompromitujące” zdjęcia! Michał nie przewidzi tylko jednego: że intryga może obrócić się przeciwko niemu. Bo chłopak opowie o wszystkim rodzinie...

- On mnie dzisiaj zaczepił pod „Feel good” i złożył mi propozycję… Żebym robił Mai zdjęcia, takie, kiedy płacze, kiedy ma poplamione ubranko, tak, żeby wyglądała na nieszczęśliwą i zaniedbaną. Proponował mi za każde zdjęcie sto złotych.(…) Jak chcecie, to mogę się z nim spotkać, udawać, że to rozważam, dopytam, o jakie konkretnie ujęcia mu chodzi... i wszystko nagram. Będzie dowód dla sądu!

10/10
Barwy szczęścia odc. 1537

A w finale… nowa „sympatia” Marka Złotego! W premierowych odcinkach informatyk umówi się w końcu z Sylwią na obiad - i odkryje, że ma z piękną koleżanką sporo wspólnego. Oboje zaczną rozmawiać o łączącej ich pasji do nurkowania… A kilka godzin później prawniczka zaproponuje, by spędzili razem także wieczór. Jaką usłyszy odpowiedź?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory!