"Barwy szczęścia odc. 1598 "Barwy szczęścia odc. 1599 "Barwy szczęścia odc. 1599 "Barwy szczęścia odc. 1601 "Barwy szczęścia odc. 1601
"Barwy szczęścia odc. 1598
1/8
"Barwy szczęścia odc. 1598

Najpierw miłość, a później problemy. Co jeszcze wydarzy się w „Barwach szczęścia” w najbliższym tygodniu? Fotostory z 1598-1602 odcinków serialu, emisja 13-17 lutego w TVP2 o 20.05.

 

W odcinku numer 1598 Walerię (Ewa Ziętek) odwiedzi ksiądz Tadeusz, którego poznała w trakcie pielgrzymki (w tej roli Jakub Mróz, widzom znany m.in. z serialu „Klan”). Młody kapłan od razu zdobędzie sympatię Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i wkrótce odegra w „Barwach szczęścia” ważną rolę… ale szczegółów na razie zdradzić nie możemy! A co czeka pozostałych bohaterów serialu?

 

Zobacz także: Radość i rozpacz… Co czeka nas w nowych odcinkach "Barw szczęścia"? FOTOSTORY

2/8
"Barwy szczęścia odc. 1599

Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) nadal będą robić wszystko, by otoczyć Marysię jak najlepszą opieką… ale mała da rodzicom nieźle w kość. Klara rzuci w końcu, bliska rozpaczy: 

- Podobno kobiety mają instynkt macierzyński zapisany w genach i odruchowo wiedzą, co robić, a ja jakoś nie bardzo... Albo moje geny są do kitu, albo instynkt!

3/8
"Barwy szczęścia odc. 1599

Hubert zacznie się obawiać, że jego żona cierpi na depresję – i o pomoc poprosi Iwonę (Izabela Zwierzyńska).

- Boję się, że będzie z nią coraz gorzej… aż zrobi sobie krzywdę.
- Albo dziecku… 
- Myślisz, że to możliwe?
- W grę wchodzą wszelkie ewentualności... 

4/8
"Barwy szczęścia odc. 1601

Sabinę (Barbara Kurzaj) oraz Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski) czeka za to wizyta w sądzie i dramatyczna walka o Maję. A tuż przed rozprawą Tomalów odwiedzi Sandra (Paulina Komenda)... I zapowie, że może im pomóc - ale tylko, jeśli za swoje zeznania dostanie pieniądze. 

 

 
5/8
"Barwy szczęścia odc. 1601

- Nie będę walczyć o moją córkę i chcę zrobić wszystko, żeby Michał też jej nie dostał.(…) Nie zasługuję na nią. Michał też nie. Żadne z nas nie powinno jej wychowywać. Ani razem, ani osobno!

Czy Tomalowie przystaną na jej warunki – i dzięki temu wygrają w sądzie?

6/8
"Barwy szczęścia odc. 1598

A w finale: kolejne problemy Władka (Przemysław Stippa). Cieślak dostanie co prawda awans, ale nie zdąży się nim nacieszyć – przez intrygę Brygidy (Natalia Klimas). Była szefowa zajrzy do biura, by zabrać swoje rzeczy… i przy okazji wykradnie wyniki badań, nad którymi z takim trudem pracował jej zespół.

7/8
"Barwy szczęścia odc. 1598

A na pożegnanie zdradzi Władkowi, że zarząd firmy chce zamknąć laboratorium – i szuka tylko „kozła ofiarnego”.

Tymczasem prezes zażąda od Cieślaka, by przyspieszył testy i doprowadził nowy projekt do końca w ciągu zaledwie trzech miesięcy.

- Jeśli nie zdążycie, pański dział zostanie zamknięty.(…) Cała nadzieja w panu! Wiem, że wybrałem właściwego człowieka do tej misji!

8/8
"Barwy szczęścia odc. 1598

Czy Władek – jako nowy szef laboratorium - uratuje kolegów przed zwolnieniem?

 

Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!