Barwy szczęścia odc 1816-1820 Barwy szczęścia odc 1816-1820 Barwy szczęścia odc 1816-1820 Barwy szczęścia odc 1816-1820 Barwy szczęścia odc 1816-1820
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe
1/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

 

Wyglądają anielsko... ale charakter mają z piekła rodem! Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” - i spotkanie z trzema bohaterkami, którym lepiej schodzić z drogi. Co wydarzy się w serialu w kolejnym tygodniu?

Klara (Olga Jankowska) będzie kłębkiem nerwów, bo - mimo zmiany numeru telefonu – hejterka nadal będzie ją nękać i wysyłać sms-y z groźbami. A Hubert (Marek Molak) odkryje w końcu, że dziewczyną, która prześladuje jego żonę, jest... Kamila (Marianna Kowalewska)!

 

Co będzie dalej?

Emisja odcinków 1816-1820 - emisja 5-9 marca o TVP2 o 20.05.

 

Zobacz także: "Nie unikniesz kary!" Klara ma stalkera! Czy grozi jej niebezpieczeństwo? A Oliwier będzie miał wypadek! Zobacz ZWIASTUN

2/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

- I takiej osobie powierzyliśmy opiekę nad naszym dzieckiem… A gdyby ona z zemsty zrobiła coś Marysi?!

Klara będzie w szoku… Za to Kamila następnego dnia zajrzy do Pyrków i wyzna, że sms-y wysyłała jej siostra – Ula (Ania Karwan). Czy jej słowa okażą się prawdą?

3/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

 

Tymczasem Klemens (Sebastian Perdek) odwiedzi Natalię (Maria Dejmek) – szukając pocieszenia po tym, jak Alina (Emilia Korsak) „poroniła”.

- A tak uważaliśmy… Wiedzieliśmy, że ciąża była zagrożona, zrezygnowaliśmy zupełnie z bliskości, ale mimo tego…

Prawnik będzie załamany – i błogo nieświadomy, że narzeczona od miesięcy go oszukuje. A jego „ukochana”… tego samego dnia umówi się na randkę z Wilkiem! Beztroska i pewna siebie – po tym, jak Klemens uwierzył w jej kłamstwa i oddał jej nie tylko serce, ale też cały majątek.
 

4/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

- Mam całą kasę wpłaconą na skład celny, więcej już nie wycisnę! Możemy zacząć nowe życie w Argentynie…
- Wystarczy nam raczej na krótkie wakacje... ale jeszcze nie teraz.
- Mieliśmy wyjechać na stałe.
- Przecież nie zostawię tutaj swojego dziecka!
- Nie tak się umawialiśmy!
- Chyba się teraz nie wycofasz? Nie musimy wyjeżdżać do Argentyny, żeby być razem…

5/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

 

A w finale: kolejne problemy Milewicza (Józef Grzymowicz)! Nauczyciel dostarczy do szkoły swoje zwolnienie – i odkryje, że dyrektorka już wie o jego związku z uczennicą.

- Angela była pełnoletnia... Jednak to, co pan zrobił, nie jest - jak pan to nazywa - „nagięciem” reguł, ale przekroczeniem etyki zawodowej! Karta Nauczyciela jasno określa, jakie są obowiązki nauczyciela wobec uczniów… Nie ma w niej nic o romansach z uczennicami!

6/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

 

Jowita (Magdalena Żak) zdradzi za to Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtkowi (Jakub Dmochowski), że… planuje dać kochliwemu belfrowi nauczkę.

- Sama miałam w życiu nie za ciekawą sytuację z takim typem faceta jak on… Z takim, co tylko potrafi uwieść dziewczynę, a nie ma na tyle przyzwoitości, żeby wziąć odpowiedzialność za związek.
- Co ma do tego Milewicz?
- Jak to, co? Takiego faceta trzeba ukarać!
- Milewicz trafił do szpitala, miał groźną operację, to chyba całkiem niezła kara... Poza tym, to nie ten facet, z którym ty miałaś przeboje…

7/7
Barwy szczęścia odc 1816-1820
Mat. prasowe

 

- Tacy jak on powinni poznać smak odrzucenia i miłosnego zawodu!(…) Najpierw popracuję nad jego portretem psychologicznym... Musicie mi wszystko o nim powiedzieć!
- A potem?
- Potem będzie mój.
- Ty tak na poważnie?
- Jak najbardziej... Powtarzam jeszcze raz: takiego gościa trzeba ukarać!
 

Czy dziewczyna dopnie swego? Odpowiedź wkrótce… Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!