Barwy szczęścia odc. 1806-1810 Barwy szczęścia odc. 1806-1810 Barwy szczęścia odc. 1806-1810 Barwy szczęścia odc. 1806-1810 Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe
1/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

Bójka, szantaż, narkotyki – w „Barwach szczęścia” znów robi się „gorąco”! A do tego widzowie poznają wkrótce dwoje nowych bohaterów. Co dokładnie wydarzy się w serialu w kolejnym tygodniu?

 

Walerię i Stefana czeka za to spora niespodzianka, gdy do drzwi zapuka nagle Sławek (w tej roli: Maciej Gisman). Chłopak przedstawi się jako kolega Bartka i oznajmi, że przyjaciel obiecał mu nocleg właśnie u Górków. A Waleria, widząc nieznajomego, będzie w szoku…

- Myślałem, że Bartek państwu powiedział… Trochę pewnie panią przestraszyłem?
- A jak myślisz? Obcy człowiek wchodzi nam do mieszkania jak do siebie!

 

Emisja odcinków 1806-1810 w TVP2 19-23.02 o 20.05

 

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Zuza w niebezpieczeństwie, jej koleżanka umrze! Czy dziewczyna poradzi sobie z handlarzami żywym towarem?

2/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe


Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski) i Eryk (Patryk Cebulski) po powrocie z wakacji poznają Jowitę – nową koleżankę, która przeniesie się do ich liceum z prywatnej szkoły pod Warszawą. A do obsady serialu dołączy Magdalena Żak – młoda aktorka, która zdobyła już pierwszych fanów grając w serialu „Mąż czy nie mąż”.

3/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

Angela (Helena Englert) po podróży dookoła świata postanowi nie wracać do Polski i zostać na stałe w Kanadzie – jak najdalej od Milewicza (Józef Grzymała), który złamał jej serce. Magda (Honorata Witańska) będzie za to gotowa wybaczyć w końcu Sebastianowi… Ale jej rozmowa z ukochanym od razu zamieni się w kłótnię.


- Gdzie moja córka?!(…) Nie próbowałaś jej powstrzymać? Rozumiem, że to nie twoja córka, ale myślałem, że chociaż trochę zależy ci na jej dobru!
- Udało ci się… Zemsta. Chciałaś, żebym oprócz ciebie stracił także córkę!
- Sebastian, opanuj się… Takim tonem nie będziemy rozmawiać!

4/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

A po wyjściu męża, zalana łzami, Magda wyzna Natalii, że nie chce już walczyć o swój związek.

- Widziałaś jego wzrok? Od razu przeszła mi cała chęć na godzenie! W jednej chwili przekreślił moje nadzieje na nasze wspólne życie…

 


 

5/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

Tymczasem kolejne spotkanie Milewicza z Erykiem zakończy się... ostrą bójką!


- To przez ciebie Angela nie chce wrócić do Polski!
- A może przez ciebie? Boi się szczeniaka, który nie umie trzymać nerwów na wodzy...
- Tacy jak ty nie powinni chodzić po tej ziemi!

6/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

Problemy czekają też Ulę (Ania Karwan), która wyzna Hubertowi (Marek Molak), że znalazła u Ernesta (Krystian Kukułka) narkotyki.

- U niego to wiecznie rollercoaster: raz go roznosi energia, ma pomysły z kosmosu, a zaraz potem wszystko mu siada, dołuje mnie, mówi, że nie mam talentu... Trudno to wytrzymać!(…) Myślałam, że on taki jest, ale teraz wiem, że przyczyną są narkotyki…

7/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

Lidka (Emilia Warabida) wpadnie za to w panikę, gdy odnajdzie ją jeden z ludzi Kasiora (Tomasz Borkowski) - żądając, by Radek (Filip Kosior) zeznał, że został postrzelony przez Grzegorza.

- Dobrze by było, gdyby ten twój Radzio to pamiętał i potwierdził... Żeby mu potem podczas wspominek jakieś głupoty nie przyszły do głowy! Rozumiemy się? Jeśli chcesz, żebym dał wam spokój, to lepiej zrób, jak mówię!

Dziewczyna przekona w końcu bandytę, że jej ukochany cierpi na amnezję i w ogóle nie pamięta, kto go zaatakował. Radek zdradzi jednak narzeczonej, że zaczął odzyskiwać pamięć...

- Czasem, kiedy próbuję sobie przypomnieć twarz tego człowieka, to jakoś nie widzę tego Grzegorza…
Czy Lidka nakłoni chłopaka, by złożył fałszywe zeznania? A jeśli nie… czy ludzie Kasiora zaatakują kolejny raz?

8/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

A w finale: śledztwo w sprawie śmierci Niki (Marcelina Szozda)! Łukasz (Michał Rolnicki) po powrocie z Dubaju od razu zainteresuje się sprawą i znajdzie w Internecie nagranie z hotelu – z nocy, gdy nastolatka zginęła. A później spotka się z Alicją (Monika Dryl) i zaproponuje koleżance współpracę.

9/9
Barwy szczęścia odc. 1806-1810
Mat. prasowe

 

- Mam ciężki temat: podejrzany modeling, być może narkotyki i prostytucja nieletnich… Nie dam rady zrobić tego sam.
 - Tych ludzi trzeba przycisnąć. Nie jest wcale wykluczone, że są tylko częścią jakieś większej gry: młode dziewczyny, obietnica sławy, narkotyki i nawet śmierć... Tu na pewno nie chodzi o żaden modeling!


Czy dziennikarze odkryją w końcu prawdę – i winni śmierci dziewczyny poniosą karę? Odpowiedź wkrótce… Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!