Barwy szczęścia, odcinki 1442-1446 Izabela Zwierzyńska i Sambor Czarnota siedzą przy stoliku w szpitalnej kafeterii Izabela Zwierzyńska i Mateusz Rzeźniczak w serialu Barwy Szczęścia Kazimierz Wysota w serialu Barwy Szczęścia Adrianna Biedrzyńska, Kazimierz Wysota i Andrzej Niemirski siedzą przy stoliku w klubokawiarni
Barwy szczęścia, odcinki 1442-1446
Artrama
1/10
Barwy szczęścia, odcinki 1442-1446
Artrama

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim ciąg dalszy kłopotów Darka z miejscem w pierwszym składzie swojej drużyny. A także problemy z Mają i jej biologiczną matką, która chce odebrać Sabinie i Andrzejowi dziewczynkę, którą porzuciła w śmietniku. Iwona znów zaufa doktorowi Świderskiemu, który już kilka razy zawiódł jej zaufanie, co nie spodoba się najbliższym Pyrki. Pojawi się też nowy bohater, prezes australijskiej firmy, a z Tajlandii wróci Kornelia z szokującymi wieściami o Bartku!

2/10
Izabela Zwierzyńska i Sambor Czarnota siedzą przy stoliku w szpitalnej kafeterii
Artrama

Hubert (Marek Molak) martwi się o Iwonę (Izabela Zwierzyńska), która znów zaczęła spotykać się ze Świderskim (Sambor Czarnota). Adrian nieoczekiwanie proponuje Pyrce, by znów się do niego wprowadziła...

3/10
Izabela Zwierzyńska i Mateusz Rzeźniczak w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Tymczasem Paweł (Mateusz Rzeźniczak) wszelkimi sposobami próbuje zbliżyć się do młodej pani doktor i zdobyć jej numer telefonu od pielęgniarek. Wkrótce ktoś zaczyna nękać Pyrkę głuchymi telefonami...

4/10
Kazimierz Wysota w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Z wizytą do córek wpada Bogdan (Kazimierz Wysota). Narzeka na Małgorzatę (Adrianna Bierdrzyńska), która domaga się przyspieszenia rozliczeń za działkę i dom. Gdy dowiaduje się o związku byłej żony z wróżem (Andrzej Niemirski), jest w szoku!

5/10
Adrianna Biedrzyńska, Kazimierz Wysota i Andrzej Niemirski siedzą przy stoliku w klubokawiarni
Artrama

Wkrótce w „Feel Good” dochodzi do spotkania Bogdana i Modesta. Wyprowadzony z równowagi Zwoleński zarzuca wróżowi, że jest naciągaczem.

6/10
Barbara Kurzaj czyta list w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Sandra (Paulina Komenda), biologiczna matka Mai, nie składa broni i zamierza walczyć o córkę sądzie. Pierwszym krokiem jest sprawa o ustalenie macierzyństwa...

7/10
Barbara Kurzaj i Bartłomiej Nowosielski w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Sabina (Barbara Kurzaj) martwi się, że stracą małą, co znów może odbić się na zdrowiu Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Czy Tomalowie mają szansę na wygranie sądowej batalii z biologiczną matką dziecka?

8/10
Andrzej Niemyt siedzi na ławce i rozmyśla nad swoim losem rezerwowego
Artrama

Pozytywne reakcje na coming out Darka (Andrzej Niemyt) napawają go nadzieją na to, że wszyscy szybko zapomną o sprawie, a najważniejsza będzie forma piłkarza. Na odprawie przed meczem dowiaduje się, że znów czeka go rezerwa. Czy kontuzja jednego z zawodników coś zmieni w tej sytuacji?

9/10
Katarzyna Herman, Krzysztof Kiersznowski i Ewa Ziętek w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Na koniec szokujący finał urlopu w Tajlandii – Kornelia (Katarzyna Herman) wraca z niego sama i mówi Walerii (Ewa Ziętek), że Bartek (Bartosz Gelner) został aresztowany za posiadanie narkotyków! Za takie przestępstwo może mu grozić nawet kara śmierci! Waleria postanawia zrobić wszystko, by ratować syna.

10/10
Lesław Żurek w serialu Barwy Szczęścia
Artrama
A na koniec – nowy bohater. W 1444. odcinku do obsady dołączy Lesław Żurek. Zagra Brunona Stańskiego, prezesa australijskiej firmy Ausdel.
 
Premierowe odcinki „Barw szczęścia” od poniedziałku do piątku o 20:05 w Dwójce.