Co w Barwach Szczęścia po wakacjach? Co w Barwach Szczęścia po wakacjach? Co w Barwach Szczęścia po wakacjach? Co w Barwach Szczęścia po wakacjach? Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?
Artrama
1/5
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?
Artrama

 

Już 27 sierpnia na antenę TVP 2 powrócą "Barwy Szczęścia"! Mamy dla Was opis pierwszych odcinków tuż po wakacyjnej przerwie! Co wydarzy się w życiu bohaterów? Naprawdę wiele! Huberta i Klarę spotka ogromny dramat! Sebastian rzuci Jowitę, bo ta go oszukała? Zobacz opis odcinków 1885-1889! 

 

Zobacz: Ślub, aresztowanie i nowe twarze - kolejny sezon "Barw Szczęścia" już od września!

 

2/5
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?

 

Przede wszystkim: Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) wezmą huczny ślub! Młodzi wyprawią aż dwa wesela – w Warszawie i Kopytkowie. I na obu będą szaleć razem przyjaciółmi...

 

3/5
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?

 

Z kolei Sebastian (Kacper Krupski) odkryje, że Jowita (Magdalena Żak) go oszukała – podając się za studentkę. Dziewczyna – z każdym dniem coraz bardziej zakochana - zorganizuje jego spotkanie z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)… A Kowalski, widząc nastolatków, będzie w szoku. I później zacznie robić jej wymówki.


- Okłamałaś mnie! Nie jesteś studentką i nie masz jeszcze 18 lat! Nawet nie jesteś w wieku mojej córki... Jesteś od niej młodsza!
- A czy to coś zmienia?
 - Tak!(…) A Kajtek i Oliwka? To przyjaciele mojej córki... Wstyd mi przed nimi!


Tymczasem Jowita, załamana, w końcu wybuchnie…


- Kocham cię! Czy ty nie rozumiesz, co to znaczy?! Ty do mnie nic nie czujesz? Chciałeś sobie tylko bzyknąć małolatkę? O to ci chodziło?! Przyznaj się!

 

4/5
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?

 

Poważne kłopoty czekają też Huberta (Marek Molak) i Klarę (Olga Jankowska). Młodzi – po tym, jak postanowili spędzić święta w górach – przed powrotem do Warszawy wybiorą się na krótki spacer. A gdy nagle zepsuje się pogoda... trafią na lawinę! Cała rodzina ukryje się przed żywiołem w bacówce i zostanie uwięziona, bo chatę zasypią tony śniegu. Kolejne godziny Pyrkowie spędzą bez jedzenia i kontaktu ze światem, bo ich telefony stracą zasięg... A Klara wpadnie w końcu w panikę.


- Ale tu zimno... Boże! Gdzie ja miałam rozum, że zgodziłam się na to wyjście w góry?!
- Kochanie, wydobędę nas stąd...
- Ale jak?! Jesteśmy zasypani! Zamarzniemy tutaj!

5/5
Co w Barwach Szczęścia po wakacjach?

 

GOPR zacznie poszukiwania zaginionych dopiero po kilku godzinach i przerwie akcję na całą noc. Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) – przerażona - cały czas będzie czekać na wiadomości z gór.


- Nawet nie chcę myśleć, co oni teraz przeżywają… Jeśli w ogóle jeszcze… Tak strasznie się boję! Nie mogę ich stracić… Straciłam tatę, straciłam mamę… Ich już nie mogę!
Pyrkowie z każdą godziną będą coraz słabsi…
- Hubert, nie zasypiaj... Nie możemy zasnąć…
- Wiem... Znajdą nas…
- Tak, za chwilkę ktoś tu przyjdzie... Nie możemy spać…Czy pomoc nadejdzie na czas? Ciekawych zapraszamy na 12 sezon „Barw szczęścia” - premiera już 27 sierpnia o godz. 20:10!

 

 

Więcej na temat Barwy szczęścia