Barwy szczęścia Julia i Józek ślub Barwy Szczęścia, Kasia Sawczuk Barwy Szcześcia, Marek Molak Barwy Szcześcia, Mateusz Banasiuk Barwy Szcześcia, Monika Dryl
Barwy szczęścia Julia i Józek ślub
Mat. prasowe
1/9
Barwy szczęścia Julia i Józek ślub
Mat. prasowe

Choć w poprzednim sezonie "Barw Szczęścia" z serialem pożegnała się Katarzyna Zielińska - jedna z głównych aktorek, grająca w produkcji od 2007 roku, wątek jej zabójstwa nadal jest na topie! Na początku września sprawa będzie dalej kontynuowana. Co jeszcze zobaczymy? Ślub, aresztowanie? Wszystko już jasne.

 

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw Szczęścia"? DUŻO ZDJĘĆ

Nowy sezon "Barw szczęścia" to emocjonalny mix zabawnych, wzruszających i momentami zapierających dech w piersi wydarzeń, w których uczestniczyć będą bohaterowie jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce!

 

Zobaczcie przygotowaną galerię i zdjęcia z planu!

2/9
Barwy Szczęścia, Kasia Sawczuk
Artrama

W premierowych odcinkach nie zabraknie wzruszeń. Przede wszystkim: Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) wezmą huczny ślub! Młodzi wyprawią dwa wesela – w Warszawie i Kopytkowie. I na obu będą szaleć razem przyjaciółmi - Darkiem (Andrzej Niemyt) i Władkiem (Przemysław Stippa)... 

3/9
Barwy Szcześcia, Marek Molak
Artrama

Poważne kłopoty czekają Huberta (Marek Molak) i Klarę (Olga Jankowska). Małżonkowie – po tym, jak postanowili spędzić święta w górach – przed powrotem do domu wybiorą się na krótki spacer. A gdy nagle zepsuje się pogoda trafią na lawinę. Cała rodzina ukryje się przed żywiołem w bacówce i zostanie uwięziona, bo górską chatę zasypią tony śniegu. Kolejne godziny Pyrkowie spędzą bez jedzenia i kontaktu ze światem i będzie im grozić zamarznięcie... 

4/9
Barwy Szcześcia, Mateusz Banasiuk
Artrama

U Cariny (Divine Kitenge - Martyńska) ciąg dalszy miłosnych zawirowań! Dziewczynę odszuka Franek (w tej roli Mateusz Banasiuk) – były partner, który złamał jej serce. Chłopak poprosi ukochaną o wybaczenie, gotowy zaopiekować się nią i dzieckiem. Wkrótce na świat przyjdzie ich syn, który dostanie imię po dziadku Stefanie (Krzysztof Kiersznowski).  

5/9
Barwy Szcześcia, Monika Dryl
Artrama

W nowych odcinkach zapadnie ostateczny wyrok w sprawie zabójstwa Marty Walawskiej (granej przez Katarzynę Zielińską), ale zanim się to wydarzy - Alicja (Monika Dryl) zostanie aresztowana, a Artur (Jacek Rozenek) ucieknie z aresztu i swoje kroki skieruje do szpitala do Krzepińskiego (Marek Kossakowski)..

6/9
Barwy Szcześcia, Maria Dejmek
Artrama

Natalia (Maria Dejmek) także zostanie mamą. Zwoleńska urodzi zdrową córkę, której nada imię Lea. I postanowi w końcu zerwać kontakt z Maciejem (Adam Szczyszczaj). Niestety, biznesmen przyjedzie do szpitala razem z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i nie da "ukochanej" spokoju. Następnego dnia malutka Lea zostanie porwana...

7/9
Barwy Szcześcia, Marietta Żukowska
Artrama

Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) czekają kolejne problemy. Gdy młodzi wrócą z podróży poślubnej, Stański dostanie propozycję nowej pracy – w Australii. Biznesmen weźmie udział w konkursie na dyrektora kopalni diamentów, tymczasem Bożena zdecyduje się na pracę dla Bilskiego (Maurycy Łyczko), nieświadoma, że nowy szef działa w porozumieniu z jej prześladowcą - Kowalukiem (Modest Ruciński). 

8/9
Barwy Szcześcia, Katarzyna Glinka
Artrama

Do Polski z pracy w dubajskim hotelu na dobre powróci kochana przez widzów Kasia Górka (Katarzyna Glinka) oraz z syryjskiej misji medycznej Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska). Do obsady "Barw szczęścia" - oprócz wspomnianego powyżej Mateusza Banasiuka - dołączą znani i lubiani aktorzy: Dariusz Kordek, Maciej Marczewski, Mariusz Drężek i Marcel Borowiec. 

9/9
Barwy Szcześcia
Artrama

Nie zabraknie historii zabawnych, które nasi widzowie od lat bardzo sobie cenią: serialowy "obibok" Gawron (Sebastian Stankiewicz) odnajdzie swoją pasję i nowe źródło dochodu jako muzyk disco polo, a zwariowana Jola (Małgorzata Potocka) zgłębiać będzie sekrety medycyny estetycznej.

 

To będzie barwny sezon! Zapraszamy na premierowe odcinki do TVP2 od 27 sierpnia - od poniedziałku do piątku o godz. 20:10.

Więcej na temat Barwy szczęścia