Barwy szczęścia odc. 1788 Barwy szczęścia odc. 1788 Barwy szczęścia odc. 1788 Barwy szczęścia odc. 1788 Barwy szczęścia odc. 1788
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe
1/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

Zapraszamy na 1788 odcinek „Barw szczęścia” (emisja środa 24 stycznia)  - i wyjątkowe spotkanie z Bożeną (Marieta Żukowska)...

Pewna siebie, ambitna – Wiśniewska zmieniła się ostatnio nie do poznania. Walczy o to, by zdobyć pracę w ABW, przechodzi trudne szkolenie… Ale jak zareaguje, gdy trafi na „sytuację kryzysową”?

 

Zobacz także: Alan Andersz w "Barwach szczęścia". A co wydarzy się w serialu? Zuzia da się omamić ojcu, a Zosia opowie jak umarł jej synek!

2/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

 

W kolejną środę (2 stycznia) Bożena będzie czekać na pociąg do domu… gdy nagle zauważy, że jeden z pasażerów zostawił na dworcu swój bagaż. Zachowanie mężczyzny od początku wyda jej się podejrzane. A gdy Wiśniewska zajrzy do porzuconej torby…
 

3/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

 

W środku znajdzie bombę! Dziewczyna od razu zadzwoni na numer alarmowy, wezwie pirotechników i spróbuje usunąć ze stacji pasażerów.

- Musimy natychmiast opuścić peron!
- Zwariowałaś, kobieto? Zaraz mam pociąg!
- Nie będzie żadnego pociągu, jeśli cała stacja wyleci w powietrze! W tej torbie jest ładunek wybuchowy!

4/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

 

Chwilę później na peron wjedzie jednak pośpieszny do Skierniewic – którego kolejarze nie zdołają zatrzymać... A Bożena zrozumie, że jeśli nastąpi wybuch, może być nawet kilkadziesiąt ofiar. Pełna determinacji, Wiśniewska chwyci w końcu torbę i wybiegnie poza stację – by wyrzucić ładunek w zarośla. A tuż po tym, jak bomba zniknie w krzakach... dojdzie do eksplozji!

5/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

 

Straż pożarna, pogotowie, policja – na stacji od razu pojawią się odpowiednie służby. A telewizja zacznie nadawać relację na żywo.

- Policja podejrzewa zamach terrorystyczny. Na ten moment nic nie wiemy o ofiarach... Rozmawiała pani z kobietą, która znalazła torbę?
- Gdyby nie ona, to wszyscy byśmy zginęli… Ona uratowała mi życie! Mnie i mojemu dziecku!

6/6
Barwy szczęścia odc. 1788
Mat. prasowe

Czy Bożena przeżyje wybuch – i stanie się lokalną bohaterką?

Emisja odcinka numer 1788 już 24 stycznia, punktualnie o godz. 20:05 – zobacz koniecznie!