Barwy szczęścia odc. 1850-1854 Barwy szczęścia odc. 1850-1854 Barwy szczęścia odc. 1850-1854 Barwy szczęścia odc. 1850-1854 Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe
1/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Stefan zauważy (Krzysztof Kiersznowski), że Carina (Divine Kitenge-Martyńska) spotyka się z Ernestem (Krystian Kukułka) – i od razu zacznie się o córkę niepokoić. Aż w końcu poprosi Radka (Filip Kosior), by ją do chłopaka zniechęcił. Morawski tym razem pomocy jednak odmówi.

- Nie, panie Stefanie.(…) Koniec z tym. Nie będę już więcej waszym pośrednikiem! Zależy panu na córce? To niech pan sam z nią porozmawia!

Czy senior zdobędzie się na odwagę… i poprosi Carinę, by przestała umawiać się z Chowańskim?

 

Emisja odcinków 1850-1854 - 23-27 kwietnia o 20.05 w TVP2.

 

Zobacz także: "Barwy Szczęścia" znikają z telewizji! Dlaczego?

2/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Rodzina Pyrków spotka się u notariusza. Agata (Natalia Zambrzycka) i Wojtek (Jakub Małek) odsprzedadzą swoje udziały w domu Hubertowi (Marek Molak)... A ich brat tuż po podpisaniu umowy zacznie się na nowo martwić. I w końcu rzuci do Klary (Olga Jankowska):

- Boję się, że Wojtek zmarnuje te pieniądze i nie kupi żadnego mieszkania.(…) Jest po prostu zbyt niedojrzały na taką kasę!
- I co chcesz zrobić? Zerwać umowę notarialną?

3/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Tymczasem Paweł (Mateusz Rzeźniczak) od razu wyciągnie ręce po pieniądze należące do Agaty, by opłacić zdjęcia próbne do swojego filmu. A gdy wieczorem wróci do domu… jego ukochana będzie w szoku.

- Wydałeś dziesięć tysięcy w jeden dzień?! Chciałam opłacić studia!
- To opłać z renty po mamie… Wszystko poszło na zaliczki dla ekipy...
- Paweł, jak mogłeś?!

4/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Władek (Przemysław Stippa) i Darek (Andrzej Niemyt) przeniosą się za to w końcu do nowego mieszkania i urządzą parapetówkę… na której pojawi się też Beata (Anita Jancia-Prokopowicz). Koleżanka przeprosi Cieślaka za to, jak potraktowała go w sądzie.

- Męczy mnie to, że cię spoliczkowałam (…). Bałam się, że jak będę karana, to wyrzucą mnie z PAN-u i... tak się zresztą stało. (…) Zaślepił mnie własny strach, a zapomniałam, że ty ryzykowałeś znacznie więcej. Mogłeś przecież umrzeć…
 

5/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Poza tym na imprezie Beata spotka Krzysztofa Radeckiego (Daniel Misiewicz) – piłkarza, z którym Darek grał w jednym klubie. Sportowiec od razu zacznie nową znajomą adorować.

- Proszę, jakie mam szczęście! Szukam pięknych, inteligentnych, niezależnych kobiet i gdzie taką znajduję?

A Janicki, zaskoczony, rzuci w końcu do Władka:

- Znam go trochę i jedyne, co go zawsze interesowało w kobietach, to nogi po szyję i wiek poniżej dwudziestki…
- No, to chyba zmienił ligę!

6/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

A w finale: Bożena (Marieta Żukowska) znowu w akcji! W premierowych odcinkach Bruno (Lesław Żurek) poprosi ukochaną, by poszła z nim na kolację z „lobbystą”, który może pomóc w kontaktach jego firmy z nowym inwestorem.

 

7/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Wiśniewska odkryje, że biznesmen, z którym się spotykają, to Barański (w tej roli: Jakub Przebindowski) – przestępca, którego śledziła podczas ostatniej akcji ABW. I następnego dnia zaproponuje swojemu dowódcy – Kowalukowi (Modest Ruciński) - że będzie podejrzanego z bliska obserwować. Wykorzystując jego znajomość ze Stańskim…

8/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

- Szefie, ja tylko pozornie jestem spalona… Narzeczony wytłumaczył mi, na czym polega ich współpraca i dzięki temu będę miała dojście do Barańskiego z pierwszej ręki!

Jej przełożony jednak się na to nie zgodzi.

- Chcesz inwigilować własnego narzeczonego?
- Nie jego, tylko Barańskiego…
- Tego się nie da rozdzielić.
- Niech mi pan da szansę!
- Daję ci ją, odsuwając od tej sprawy! Nie możesz jej prowadzić, jeśli są w nią zamieszani twoi najbliżsi... Zabieram ci tę sprawę, zrozumiano?!

9/9
Barwy szczęścia odc. 1850-1854
Mat. prasowe

 

Bądź rozsądna… Bo jeśli coś chlapniesz narzeczonemu albo Barańskiemu, to dostaniesz dwa lata za ujawnienie informacji ze śledztwa! Albo i trzy, bo to są informacje poufne! Artykuły sama sobie znajdź…
A gdy Bożena wyjdzie z gabinetu, Kowaluk od razu sięgnie po telefon…

- Słuchaj, załóżcie Wiśniewskiej podsłuch. Jej narzeczonemu też…

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory – od poniedziałku do piątku o godz. 20:05!