Powstanie drugi sezon serialu "W rytmie serca" z Barbarą Kurdej-Szatan? W rytmie serca odc.3 W rytmie serca - zwiastun W rytmie serca odcinek 5 Zwiastun "W rytmie serca"
Powstanie drugi sezon serialu "W rytmie serca" z Barbarą Kurdej-Szatan?
Instagram
1/5
Powstanie drugi sezon serialu "W rytmie serca" z Barbarą Kurdej-Szatan?
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała świetne wyniki oglądalności "W rytmie serca" i oceniła postawę swojej serialowej bohaterki, Marii. Aktorka jest gwiazdą nowego serialu Polsatu, który od samego początku jest wielkim hitem stacji. Opowieść o perypetiach Marii i Adama przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy widzów. Co sprawiło, że serial okazał się takim sukcesem? Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Gala" zdradziła dlaczego  "W rytmie serca" zyskał tak wielu fanów. Co powiedziała o swojej bohaterce z serialu? Czy aktorka zgadza się z decyzjami i wyborami Marii?

Sprawdźcie sami! 

Zobacz także: KOBIETY OSZALAŁY NA PUNKCIE KURTKI BASI KURDEJ-SZATAN Z... SIECIÓWKI! WIEMY, GDZIE JĄ KUPIĆ

2/5
W rytmie serca odc.3

Co o serialu "W rytmie serca" powiedziała gwiazda?

Jest bardzo dynamiczny, sporo się dzieje w każdym z odcinków. Do tego świetni aktorzy. Ludziom również spodobał się jego autentyzm. Nie bez znaczenia jest lokalizacja. Akcja toczy się w Kazimierzu, który kojarzy się widzom z wakacjami. Ja byłam tam po raz pierwszy. I totalnie się zauroczyłam- Kurdej-Szatan przyznała w rozmowie z magazynem "Gala". 

Jak Barbara Kurdej-Szatan oceniła serialową Marię?

 

3/5
W rytmie serca - zwiastun

Aktorka nie ukrywa, że nie zgadza się z decyzją serialowej Marii o ukrywaniu przed synem prawdy o jego ojcu. 

Nigdy nie mogłabym postąpić tak jak Maria, która powiedziała synkowi, że jego ojciec nie żyje, odmawiając zarówno jemu, jak i byłemu partnerowi prawa do kontaktu. Tak radykalnej decyzji bym nie podjęła. Ale uważam, że samotne macierzyństwo wymaga siły- przyznała aktorka. 

 

4/5
W rytmie serca odcinek 5
Mat. prasowe

A Wy rozumiecie decyzję Marii? Czy Waszym zdaniem nie powinna przez tyle lat ukrywać prawdy przed byłym partnerem i swoim synem? 

5/5
Zwiastun "W rytmie serca"
Mat. prasowe

A Wy za co lubicie serial "W rytmie serca"?