M jak miłość: co stanie się z Arturem Rogowskim?
Instagram

Dramatyczne chwile w życiu Artura Rogowskiego! Co stanie się z mężem Marysi w "M jak miłość"?

M jak miłość: co stanie się z Arturem Rogowskim?
Instagram

Artur z "M jak miłość" będzie musiał zmierzyć się z prawdziwym dramatem? Tak twierdzi portal superseriale.se.pl! Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć nowe odcinku hitu Telewizyjnej Dwójki. Jak już wiemy, w kolejnej odsłonie serialu Marysia (Małgorzata Pieńkowska) da Arturowi (Robert Moskwa) drugą szansę i przyjmie jego oświadczyny. Para stanie na ślubnym kobiercu i zamieszka w Grabinie. Niestety, radosne chwile w życiu Rogowskiego przerwie tajemniczy list...

 

Robert Moskwa pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość"

Portal zwrócił uwagę na ostatnie zdjęcie Roberta Moskwy z planu "M jak miłość". Aktor, który już od kilku lat gra Artura Rogowskiego pozuje na nim z kopertą. Czy to jakaś dokumentacja medyczna? 

COŚ PRZECZYTALEM I ...
.
#noweodcinki @mjakmilosc.official ? #dokumentacja ? #list ? #sielsko #polskawieś #zatrzymanewkadrze ##wolniej #ciszaispokój ##podkoniecdnia #tylesiestalo #czasucieka - napisał na Instagramie.

Czy wpis Roberta Moskwy i zdjęcie z planu rzeczywiście zwiastują drmatyczne chwile w życiu Artura? Zobaczcie zdjęcie aktora!

 

Zobacz także: Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z M jak miłość!

 

Robert Moskwa pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość".

Robert Moskwa pokazał zdjęcie z planu M jak miłość
Instagram

 

Co stanie z serialowym Arturem?

Robert Moskwa na Instagramie
Instagram

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13