Tamara Arciuch z czerwonymi ustami Weronika Rosati w szpilkach Valentino Tamara Arciuch w szarej sukience Nikodem Rozbicki w czerwonych butach Sylwia Gliwa w krótkiej sukience
Tamara Arciuch z czerwonymi ustami
1/11
Tamara Arciuch z czerwonymi ustami

Tamara Arciuch, Weronika Rosati i Agnieszka Więdłocha były gośćmi na czwartkowej konferencji nowego serialu Polsatu - "Powiedz TAK!". W produkcji zagra plejada gwiazd, a wśród nich między innymi Cezary Pazura, Sylwia Gliwa i wschodząca gwiazda Nikodem Rozbicki.

Piękne aktorki na konferencji wyróżniały się stylizacjami. Tamara Arciuch wybrała szarą, satynową sukienkę z golfem. Weronika Rosati z kolei wzorzystą, zwiewną sukienkę, którą połączyła ze szpilkami Valentino. Z kolei Agnieszka Więdłocha wybrała casualowy styl. Kto miał najlepszą stylizację?

 

O czym będzie serial? „Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi - przyszłe młode pary i ich życiowe historie. 

 

Zobacz: Weronika Rosati na Złotych Globach! Gwiazda chwali się zdjęciami z przyjacielem. A jeszcze rok temu...

2/11
Weronika Rosati w szpilkach Valentino
3/11
Tamara Arciuch w szarej sukience
4/11
Nikodem Rozbicki w czerwonych butach
5/11
Sylwia Gliwa w krótkiej sukience

Sylwia Gliwa zaprezentowała się w specjalnie uszytej na tę okazję sukience młodego projektanta Artura Czamarskiego, biżuterii polskiej marki BELLER oraz - szpilkach od Caroliny Herrery.

6/11
Mikołaj Roznerski w błękitnej marynarce
7/11
Paweł Domagała w koszuli w kratę
8/11
Agnieszka Więdłocha w białych butach
9/11
Cezary Pazura w dżinsach
10/11
Maria Pakulniś w czerni

Maria Pakulnis na konferencji serialu "Powiedz TAK"

11/11
Krzysztof Ibisz w granatowym garniturze