Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe Anna Karczmarczyk z ciążowym brzuszkiem Anna Karczmarczyk na Netia Off Camera
Anna Karczmarczyk
Materiały prasowe
1/4
Anna Karczmarczyk
Materiały prasowe

Anna Karczmarczyk, serialowa Ola Pietrzak, odchodzi z "Na dobre i na złe". Dlaczego? Co się stało? (Jedna z najważniejszych gwiazd "Na dobre i na złe" odchodzi z serialu po 5 latach! Co się stało?) Anna odpowiedziała w wywiadzie dla Party.pl, jaki był powód jej rozstania z ekipą serialową i co planuje po zakończeniu pracy przy hicie TVP 2.

 

Co wpłynęło na Twoją decyzję o odejściu z serialu?

Dużo się dzieje w moim życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Ola Pietrzak, którą miałam przyjemność kreować w serialu ma za sobą bardzo barwne życie; porwania, narodziny, miłości, zdrady... jest matką, partnerką i spełnionym lekarzem. Czy mogę jej życzyć czegoś więcej? Ja również jako aktorka potrzebuję nowych wyzwań, żeby ciągle się rozwijać. 2018 rok jest dla mnie rokiem odważnych decyzji. 

Czy wiesz już, jak ostatecznie zakończy się Twój wątek w serialu?

Nie mam zielonego pojęcia. Mam jedynie nadzieję, że będzie to szczęśliwe zakończenie. 

Za czym najbardziej Anna będzie tęsknić w serialu?

 

Zobacz: Jesteś fanem Na dobre i na złe? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

2/4
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe

Za czym najbardziej będziesz tęsknić w serialu?

Za cała ekipą zarówno tą którą widzowie oglądają na ekranach swoich telewizorów jak i tą która dba o jakość pracy, tą której ludzie niestety nie mają możliwości poznać. Na planie serialu pracują tak cudowni, różnorodni i ciekawi ludzie, że warto by było o nich samych nakręcić dobry serial :) 

Jakie plany zawodowe masz na najbliższe miesiące? W swoim oświadczeniu piszesz, że widzowie będą mogli podziwiać Cię na ekranie!

We wrześniu na festiwalu filmowym w Gdyni będzie można oglądać dwa filmy z moim udziałem; „Wonder Girls” w reżyserii Anastazji Dąbrowskiej, oraz „Nie zostawiaj mnie”  Grzegorza Lewandowskiego. 

Dopiero co skończyłam zdjęcia do krótkiego metrażu Pawła Powolnego, a już zaraz zaczynam dwa projekty o których niestety nie mogę mówić. Można mnie również zobaczyć na scenie Teatru Kwadrat, oraz Teatru Polonia... nie znikam po prostu obieram nowy kierunek.

3/4
Anna Karczmarczyk z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Twoje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem wywołało w sieci furorę, choć oczywiście jest związane z Twoim nowym projektem zawodowym. Opowiedz nam o nim:

Tak! To było czyste szaleństwo mimo tego, że pod zdjęciem napisałam, że jest to jedynie nowa postać. Marta, którą gram w filmie „Nigdy dobrze się nie czułem” stoi przed ważnymi wyborami, które niekiedy bywają bardzo egoistyczne. Dziewczyna XXI wieku. Nic więcej nie powiem. Poczekajcie na premierę.

4/4
Anna Karczmarczyk na Netia Off Camera
East News
Więcej na temat Anna Karczmarczyk