Aleksandra Szwed ginie w Barwach Szczęścia

Dramat w "Barwach szczęścia" Ola Szwed i Katarzyna Zielińska znikają z serialu! Jaki i kiedy?

Aleksandra Szwed ginie w Barwach Szczęścia

Dramat w „Barwach szczęścia”! Z serialu odchodzi Katarzyna Zielińska, znika też wątek Aleksandry Szwed. Dlaczego? O powodach odejścia Katarzyny Zielińskiej poinformujemy was już wkrótce. Produkcja serialu nie podaje szczegółów rozstania z aktorkami.

Telewizja nie znosi nudy, dlatego zmiany są nieuniknione, a czasem bardzo potrzebne. Jestem pewien, że niespodzianki, które szykujemy dla widzów, zyskają ich uznanie - mówi Tadeusz Lampka, producent serialu. - Zmiany obsadowe zawsze pozytywnie wpływają na widownię i są ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły - dodaje.

Wątek Liliany (Aleksandra Szwed) ma się zakończyć na początku roku i będzie bardzo dramatycznie. Udzieli Łukaszowi wywiadu na temat przestępczej działalności Berga (Cezary Żak) i jego syna Madejskiego (Przemysław Cypryański). W 1575 odcinku człowiek wynajęty przez bandytów brutalnie zaatakuje tancerkę po wyjściu z TVP...

A kto nowy się pojawi w "Barwach szczęścia"? ZOBACZ TUTAJ

 

Katarzyna Zielińska odchodzi z Barw szczęścia

Za to pomysł na koniec wątku Marty Walawskiej (gra ją Katarzyna Zielińska) scenarzyści trzymają na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że fani serialu będą mogli śledzić losy tej bohaterki jeszcze przez kilka miesięcy...

Katarzyna Zielińska w Barwach Szczęścia

Według informacji od producenta, emitowane w TVP2 o 20.05 od poniedziałku do piątku „Barwy szczęścia” są najchętniej oglądanym serialem codziennym w Polsce, który tej jesieni ogląda średnio 3,53 mln widzów (dane za okres 29.08-16.11, źródło Wirtualne Media).

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48