Olek załamany M jak miłość Olek i Agnieszka M jak miłość Olek i Marcin M jak miłość M jak miłość
Olek M jak miłość
MTL Maxfilm

Olek po śmierci Artura w "M jak miłość" jest na skraju załamania nerwowego. Nie pomaga alkohol i leki na sen! Kiedy Chodakowski w końcu wróci do Warszawy, pierwsze co zrobi, to pójdzie do Agnieszki. Ale wcale nie będzie szukał tam ukojenia, ale planuje podpytać prokurator, co mu grozi za postrzelenie Artura.

Czego dowie się od surowej pani prokurator? Czy to, co powie, pocieszy go, czy załamie się jeszcze bardziej. Ich rozmowę zobaczymy w 1462. odcinku "M jak miłość" 15 października.

1/4
Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

Olek nie może poradzić sobie z tym, co wydarzyło się na Mazurach. W dodatku jest z tym zupełnie sam, bo nikomu nie powiedział, co tak naprawdę się stało.

2/4
Olek i Agnieszka M jak miłość
MTL Maxfilm

W końcu uda mu się wrócić do Warszawy, aby tam dowiedzieć się nowych szczegółów dotyczących poszukiwań Artura. Intuicja zaprowadzi go w końcu do Agnieszki. Chodakowski pod pretekstem zainteresowania pracą kobiety, zacznie ją wypytywać o swoją sytuację!

Nigdy nie mówisz o swojej pracy… A ja się czasem poważnie zastanawiam, jak sobie z tym radzisz. Same traumy, porwania, zabójstwa… Jak ci się udaje zostawić to wszystko za progiem mieszkania? Nie myśleć o tym w kółko? - zapyta wprost lekarz.

Lata praktyki... Uodporniłam się. Inaczej bym zwariowała! - odpowie Agnieszka. 

3/4
Olek i Marcin M jak miłość
MTL Maxfilm

W końcu Olek zagłębi się bardziej w ten temat i - ukrywając, co zrobił - zapyta:

Czytałem coś na ten temat i... chyba nie chodzi tylko o zazdrość? Po prostu się zastanawiam… do jakiego stopnia okoliczności mogą usprawiedliwiać sprawcę.

Agnieszka jednak bez skrupułów odpowie, że dla niej żadna zbrodnia nie może zostać usprawiedliwiona:

Szlachetny mściciel? Zabójstwo w dobrej wierze? Nie ma czegoś takiego... Nic nie usprawiedliwia odebrania drugiemu człowiekowi życia! - powie surowa prokurator

Te słowa sprawią, że młody lekarz będzie jeszcze bardziej przerażony.

4/4
M jak miłość
MTL Maxfilm

Olek martwiąc się o siebie nie ma pojęcia, że sąsiad Chodakowskich ma nagranie z nim i Arturem w lesie! To dopiero początek jego kłopotów...

 

Więcej na temat M jak miłość