Selena Gomez
East News
Zobacz, czego nie nosić na głowie…
1/6
Fryzury niemodne w 2019
East News

 

Moda zmienną jest! Zobacz, co nowego czeka nas w 2019 roku w trendach fryzurowych. O tych zapominamy w 2019! Sprawdź, czego nie nosić na głowie…

 

Wrzuć na luz

Na szczęście niemodnych uczesań nie będzie dużo - inaczej pierwszym postanowieniem noworocznym byłaby wizyta u fryzjera… Nie jest tak źle, ba, wydaje się, że trendy są takie, że pozwolą nawet na fryzjerze nieco zaoszczędzić.

 

ZOBACZ TEŻ: Matowa szminka jest out, błyszcząca - in. Zwłaszcza złota! Zobacz, którą kupić i jak ją nosić

 

Bo stawiamy na luz i nonszalancję! Wracają łatwe do ułożenia, wycieniowane fryzury, więc odchodzić bęziemy od geometryczych cięć w stylu Hailey Baldwin. Nie będziemy też już nosić perfekcyjnych blondów jak Kylie Jenner, bo do łask wraca balejaż, ani misternych, hollywodzkich fal, jak u Jennifer Lopez, bo modne będą loki potargane wiatrem. Zmienią się także grzywki, co bardzo cieszy, patrząc na tegoroczne zdjęcia Seleny Gomez… Co jeszcze? Dowiedz się z naszej galerii!

 

ZOBACZ TEŻ: Najmodniejszy makijaż na święta i karnawał? Brokatowy! Gwiazdy też go noszą - zobacz jak i zanspiruj się!

2/6
Selena Gomez
East News

 

1. Postrzępiona grzywka na bok

Nareszcie! Grzywki są modne od co najmniej roku i donikąd się nie wybierają, ale akurat ta - postrzępiona, na boczek - odchodzi i niech idzie jak najdalej! Selena Gomez wygląda w niej przedziwnie, wydaje się, że ma niższe czoło, do tego mocno poziomy kształt grzywki poszerza twarz… Brrr! W 2019 roku będziemy nosić grzywki proste, ciężkie i dość długie albo wachlarzone, czyli dzielące się na pół pośrodku czoła. Na szczęście - i Selena też powinna być za to trendom wdzięczna!

3/6
Kylie Jenner
East News

 

2. Jednolity kolor

Wraz z powrotem mody na balejaż na chwilę przestajemy farbować włosy na jednolity kolor. W 2019 roku na czasie będą pasemka, refleksy, flamboyage… wszystkie techniki fryzjerskie, które dodają włosom koloru, a fryzurze objętości! Dlatego jeśli jak Kylie Jenner jesteś fanką jednolitych blondów, upewnij się, czy fryzura nie wygląda płasko i… tak, zrób ten balejaż. Asap.

4/6
Rita Ora
East News

 

3. Mocno zdobione opaski

2018 rok należał do opasek - widzieliśmy je na wybiegach, na głowach gwiazd i na ulicach. Ta Rity Ory  to kwintesencja tej mody: szeoka, gruba, wypukła i jeszcze wysadzana kamieniami. Piękna, ale… dość teatralna, prawda? A w 2019 roku wcale nie rezygnujemy z błysku we włosach! Zmiana polega na tym, że teraz będziemy nosić akcesoria mniejsze i bardziej subtelne. Wciąż mocno skrzące! Najlepiej całe srebrne lub całe złote, jeśli z kamienami, to małymi. Czyli - głowa nadal lśni, ale szlachetniejszym blaskiem ;)

5/6
Hailey Baldwin
East News

 

4. Włosy równej długości

Oczywiście, jeśli masz długie włosy, gratulujemy i trochę zazdrościmy ;). Ale w 2019 roku koniecznie je pocieniuj! Znów modne będą warstwy, które dodają fryzurze lekkości, objętości i kształtu. Bo przyznaj, Hailey Baldwin ma trochę oklapłą fryzurę… Cieniowanie znów będzie ok!

6/6
Jennifer Lopez
East News

 

5. Perfekcyjne fale i loki w starym stylu

Prefekcja nie będzie w 2019 roku w cenie! Dlatego tej fryzurze Jennifer Lopez w 2019 roku też powiemy "nie"! Dlaczego? Bo 2019 nie będzie cenił ani idealnie gładkich fryzur, ani hollywoodzkich fal w starym stylu! Trochę szkoda, bo są jednak eleganckie i po prostu piękne, ale z drugiej strony… to klasyka, która zawsze wraca, więc nie żegnamy się z nią na długo. A teraz miło będzie odpocząć i przynajmniej na polu fryzur… wrzucić na luz!

Więcej na temat fryzury fryzury trendy