grupa przyjaciół z zimnymi ogniami nad wodą
©silverkblack/Fotolia.com

Wyjazd w Sylwestra – pomysły na niezapomnianą noc sylwestrową w kraju i za granicą

grupa przyjaciół z zimnymi ogniami nad wodą
©silverkblack/Fotolia.com

Sylwester jest okazją do zorganizowania niezapomnianych wyjazdów z najbliższymi osobami. Ciekawą propozycją jest udział w miejskich imprezach „pod chmurką”, gdzie najczęstszą atrakcją są występy znanych wokalistów. Wyjątkową noc sylwestrową spędzi się w polskich lub zagranicznych górach.

Sylwester jest ostatnią nocą w roku, którą każdy chce celebrować i spędzić w niezapomniany sposób. Wiele osób marzy o wyjeździe w inny zakątek kraju lub za granicę. Dużą popularność zyskały wyjazdy w góry oraz do dużych miast europejskich.

Sylwester w kraju – gdzie warto pojechać?

Sylwester powinien być nocą wyjątkową oraz pełną wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Warto go spędzić z ukochaną osobą, gronem przyjaciół lub w rodzinnej atmosferze. Urozmaiceniem tradycyjnego Sylwestra organizowanego w mieszkaniach czy w restauracjach jest zaplanowanie wyjazdu w inny zakątek kraju na tę ostatnią noc w roku. Doskonałą propozycją jest wynajęcie domku w polskich górach – Tatrach, Sudetach lub Beskidach. Taki wyjazd z pewnością będzie bardzo klimatyczny dzięki bajkowej scenerii i urokliwemu widokowi na ośnieżone szczyty górskie. Niezapomnianym przeżyciem będzie powitanie Nowego Roku wysoko na szczycie, sącząc zimnego szampana. Warto zastanowić się nad wyjazdem do Zakopanego, gdzie co roku organizowane są ciekawe imprezy z udziałem znanych wokalistów. Innym pomysłem na sylwestrowy wyjazd jest odwiedzenie dużych polskich miast, takich jak np. Gdańsk lub Wrocław, w których odbywają się imprezy miejskie „pod chmurką”, czyli na zewnątrz. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby ta noc stała się niezwykłą i pełną radości. Jedną z atrakcji są koncerty, a także konkursy z nagrodami. Chcąc spędzić Sylwestra we dwoje warto wyjechać do eleganckiego hotelu czy do ekskluzywnego SPA np. w nadmorskim lub górskim ośrodku, gdzie Nowy Rok przywita się w szykownym stylu.

Sylwester za granicą – egzotyczna podróż czy europejska metropolia?

Dysponując większymi funduszami, które można przeznaczyć na niezapomnianą noc sylwestrową, warto zdecydować się na wyjazd za granicę. Jedną z propozycji jest powitanie Nowego Roku na stokach Alp – najwyższego, europejskiego łańcucha górskiego, a następnie zabawa do białego rana w wynajmowanym apartamencie lub na lokalnej imprezie sylwestrowej. Innym pomysłem jest wyjazd do pięknych miast europejskich, takich jak: Barcelona, Rzym, Paryż czy Praga. W ten sposób można zobaczyć na własne oczy, jak spędzają Sylwestra mieszkańcy wielkich metropolii. Jest to również okazja do zwiedzenia niezwykłych miejsc oraz poznania nowych, ciekawych ludzi. Osoby wolące wyższe temperatury i plaże od górskich stoków i śnieżnej scenerii mogą zdecydować się na egzotyczną podróż sylwestrową, np. do słonecznej Brazylii czy na Wyspy Kanaryjskie.

Więcej na temat narty zima
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13