wręczanie kobiecie prezentu przy choince
Image by LifetimeStock.com

Prezenty mikołajkowe dla Niej

wręczanie kobiecie prezentu przy choince
Image by LifetimeStock.com

Prezenty mikołajkowe mają uszczęśliwić i sprawić przyjemność. Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie takiego prezentu, który łączy w sobie funkcjonalność i oryginalność. Najciekawsze propozycje to: słuchawki bezprzewodowe, kalendarz z dedykacją lub nieszablonowy uchwyt na biżuterię.

 

  • Słuchawki bezprzewodowe. Dobrym pomysłem na prezent mikołajkowy dla niej są słuchawki bezprzewodowe. Muzyka jest nieodłączną towarzyszką życia. Bezprzewodowe słuchawki umożliwią słuchanie ulubionych utworów bez skrępowania np. na zakupach, w autobusie czy w trakcie biegania. Słuchawki dostępne są w wielu modnych kolorach, które uzupełnią codzienną stylizację. Cena słuchawek bezprzewodowych to ok. 100 zł.
  • Uchwyt lub stojak na biżuterię. Uchwyt na biżuterię będzie funkcjonalnym prezentem mikołajkowym, porządkującym biżuterię. Zapewni bezpieczeństwo nawet najdrobniejszej biżuterii takiej jak małe wkręty czy pierścionki. Uchwyt na biżuterię może także stanowić nietuzinkowy dodatek wystroju wnętrza. Uchwyty wykonywane są z różnych materiałów i w różnych kształtach, np. metalowego białego wieszaka, miedzianego królika lub stojaka w kształcie sukni. Koszt takiego prezentu mikołajkowego to ok. 50 zł.
  • Książkowy kalendarz z dedykacją. Pomysł na prezent mikołajkowy, który będzie towarzyszył przez cały rok to książkowy kalendarz. Elegancko oprawiony kalendarz z indywidualną dedykacją i podpisem będzie wyjątkowym podarunkiem świątecznym. Ułatwi organizację pracy i umożliwi szybki dostęp do ważnych informacji. Cena za książkowy kalendarz z indywidualną dedykacją to ok. 40 zł.
  • Biżuteria. Ponadczasowy prezent mikołajkowy dla kobiety to biżuteria. Delikatna bransoletka, modny naszyjnik, kolczyki lub zegarek to akcesoria, które zawsze są mile widziane przez kobiety. Cena produktu zależy od producenta i materiału, z jakiego został wykonany.

     

  • Z piernika możesz przygotować nie tylko ciastka i zawieszki na choinkę. Pomysły na jadalne ozdoby bożonarodzeniowe z piernika
  • Dobrym sposobem na aktywne spędzenie świąt jest ślizganie się na lodowisku lub ślizgawce. Pomysł na świąteczne spotkania poza stołem - jak zrobić lodowisko.
  • Lampion i inne ozdoby na Boże Narodzenie możesz przygotować w słoiku, wazonie lub szklance. Jak zrobić świąteczny lampion i inne ozdoby z suszonych owoców.

Więcej na temat prezenty randki
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30